Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha bámul egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha bámul egy jó csaj akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokszor rajtakaptam már, hogy engem bámul de miért bámul, mit akar ez jelenteni?

#csaj #ne nézzé má
2014. aug. 21. 01:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De még nem is hogy néz, de úgy néz mintha mittudomén valami fagyi lennék amit nyalni akar(ezt nagyon nem értem hogy miért)
2014. aug. 21. 01:55
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj... Ha egy jó csaj bámul, akkor az azt jelenti hogy valamivel cikiznek téged a barátnőivel, ha egy átlagos csaj bámul téged, akkor tetszel neki, ha egy "ronda" csaj bámul téged, akkor el fog rabolni és meg fog erőszakolni.
2014. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kérdező azért ne ess túlzásokba...xD jóhogy nem azt írod hogy "de már úgy néz hogy a szemével levetkőztet és látom hogy arra gondol hogy ott helyben kielégítené minden vágyamat...de nem értem hogy ez mit jelent..:O" xD
2014. aug. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
én azt láttam hogy erotikusan figyelget, kész, ennyi.
2014. aug. 21. 02:02
 15/18 A kérdező kommentje:
"akkor az azt jelenti hogy valamivel cikiznek téged a barátnőivel" Ki beszélt itt barátnőkről? :D
2014. aug. 21. 02:10
 16/18 anonim ***** válasza:
menj oda hozza es mond neki Légy bátor mint az oroszlán, jámbor mint a duká! nekem mindig beválik egyből azt tehetek vele helyben amit akarok
2014. aug. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12-es jól mondja.sajnos ez sokszor így van....(tapasztalat)
2014. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem bámul az, csak néz ki a fejéből, te meg pont útban vagy.
2014. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!