Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha titeket feltünöen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha titeket feltünöen bámul egy csaj ti is nézitek, vagy direkt kerülitek a tekintetét, ha nektek nem jön be?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor észbe kapok, elnézést kérek, hogy elbambultam és elmondom, hogy melyik menüt szeretném.
2010. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
xD
2010. okt. 12. 18:07
 3/15 anonim ***** válasza:
1. hszelő XD szép volt :P hát figy ha azért nem jön be mert akk se állna fel rá ha maja gold dolgozna a répán akk nyilván nem nézem :P ha csak nem a zsánerem de amúgy nem rossz akk nézem :P majd le smárolom és kapok 1 ingyen hambit XD
2010. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de bolondok vagytok :D
2010. okt. 12. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha bámul és tetszik akkor nézem én is. Csak nem tudom miért bámul :) Kedves kérdező miért bámul egy csaj egy srácot? :P

Ha nem jön be akkor többet igyekszek nem oda nézni, nehogy azt higgye hogy tetszik nekem... Ennyi

2010. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi az istenért azt írod mindig h "hszelő"... hozzászelő vagy hozzászÓló??? ajj...
2010. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert bejön :D
2010. okt. 12. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Ok én is erre gondoltam :) Szóval igen, ha tetszik akkor nézem én is őt, ha nem akkor kerülöm a szemkontaktust. Nálam így működik :) Remélem segítettem
2010. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi lennék én is. Pl. pont ma volt hogy 1 aranyos csaj nézett engem a buszon, úgy vettem észre. Párszor a szemébe néztem de semmi mosoly, vagy konkrét. Az ilyen eset nem teljesen levágható ígyhát hagytam is a dolgot...
2010. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha feltűnően bámul egy lány, akkor nem tudom mi baja :D

De ha tetszik nézem

2010. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!