Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok? Furcsa? Zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok? Furcsa? Zavarna?

Figyelt kérdés
Jól el lehet beszélgetni velem, jó hallgatóság vagyok, egészen addig, amíg magamról kéne mesélnem. Egyszerűen utálok magamról beszélni, sőt nem is tudok. Akkor sem tudok mit válaszolni, ha megkérdezik, hogy mit gondolok erről-arról, mert jóformán nem érdekel semmi, nem gondolok semmit róla. Ez nagyon zavaró lehet a másiknak?
2014. aug. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

eléggé.... kor?

15/F

2014. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz magadról mesélni az egy dolog, el lehet nézni. De ha semmiről nincs véleményed és semmi nem érdekel, akármilyen témát hoznak fel te csak nézel mint a sült hal, az igen nagy probléma. Így ne is várj normális kapcsolatot. Próbálj meg változtatni ezen, szélesítsd a látóköröd
2014. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, elég zavaró tényező. Ha beszélgetsz valakivel, és meg se szólal.Amúgy ez hülyeség, csak van valami téma,ami érdekel.
2014. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amint mondtam lehet velem dumálni, nem ülök, mint a sült halt, de ha konkrétan megkérdezik, hogy pl mit gondolok a vegetarianizmusról/ tv nézésről... mittudomén akkor nem tudok mit mondani, mert teszek rà. Sztorizgatni szeretek, konkrétan a saját gondolataim, érzéseim nem tudom megosztani.
2014. aug. 21. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Kicsit zavató, mert ha valaki beszélget veled akkor megakar ismerni. Ez így nehézkes. :)
2014. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!