Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha majd éveket dolgoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha majd éveket dolgoztam a testemen, akkor lehet esélyem vonzó barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Úgy érzékelem,hogy nem érdeklem a lányokat,nem vonzódnak hozzám,semmilyen jelzést nem kapok tőlük,mindegyik elmegy mellettem anélkül,hogy rám nézne,mintha ott sem lennék,levegőnek néznek egyszerűen,biztos nem akarják,hogy hozzájuk szóljak,mert akkor le kell koptatniuk a rusnyaságom miatt...soha nem szemezett velem senki,kerülik a tekintetemet a lányok mindenhol,sőt bármilyen kapcsolatot.Hangsúlyozom itt a számomra ismeretlen csajokról van szó,akik valami oknál fogva jobban megismernek,nem ilyenek,épp ellenkezőleg.De nem a gimis osztálytársaimmal vagy egyetemi csoporttársaimmal szeretnék ismerkedni...a többi lány nem vesz észre,elkerül messziről mindenhol.

Valószínűleg nem lehetek valami jóképű,jelenleg pedig egy kicsit izmosabb testalkatom van,188cm és 88kg,mert fél éve gyúrok és tervezem tovább folytatni.

Kérdem én,ha majd vonzó,kisportolt alkatom lesz,nem egy pillantás nélkül fog MINDEN lány elmenni mellettem?


2014. aug. 21. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti izommal leshet enis gyurok mar van egy vidi keress ra( summer of legends)
2014. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy jól felépített imidzs, sokkal többet számít. Számomra kifehezetten csúnya srácok, olyan menő, hogy az nem igaz. Amit áköltenél a gyúrásra, inkább ruhákra, meg cipőkre költöd, és lerí rólad, hogy menő vagy (még ha nem is, de elég annak látszani is), sokkal keresettebb leszel.

Egyébként én is edzek két éve, 180cm és 86kg vagyok. imponál a csajoknak, persze. megdicsérik, vannak akik fogdossák is a karomat, de nem ettől lesz valaki sikeres a lányoknál. Nem mintha a ruhától az lenne, de inkább arra szavaznék. ha pedig korlátlanok az anyagi lehetőségeid, akkor válaszd mindkettőt, plusz építs egy himalájányi önbizalmat, úgyis az a legfontosabb.

2014. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán jobban megakad rajtad a szemük. De soha nem lehet biztosra mondani, hogy ki lesz akkor ha... Ez mindig akkor derül ki. Viszont ha edzesz, az csak a javadra válik, ha nem is annyira a csajozás terén de neked tuti jót tesz. :)
2014. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 The answer ***** válasza:

Nem minden az izomzat, a túl sok izom pont olyan visszataszító a nők többségének, mint az aszténiás leptosom alkat. Meg kell találni az aranyközéputat. Legyen formás, tónusos, de ne túlzó. Ezen kívül adj a megjelenésedre, öltözködésedre, higiéniádra.

Ne légy flegmatikus az idegen nőkkel semmiképpen, tehát ne próbáld meg "fennhordani az orrod" és eljátszani a megközelíthetetlent, sokkal többre mész egy halvány mosollyal. És kezdeményezz Te is, szemezz, flörtölj, ne a nőktől várd, hogy utánad fütyüljenek.

Good luck!

2014. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The answer ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal is a legtöbb dologban. Legyen stílusod, légy egyedi, adj magadra. Építs izmot, de hozzá személyiséget is! :)

Az imázs dologhoz annyit, hogy mindent tegyél meg, de ne akarj többnek látszani, mint ami vagy, vagyis addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér. Ezt sok nő értékelni fogja.

2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel még 190cm 90kg voltál? Hogy csinálod?
2014. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!