Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ilyeneket ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ilyeneket ír az exem ennyi idő távlatából az jelent valamit érez még valamit?

Figyelt kérdés

lényeg hogy nem is beszélünk töröltük egymást a közösségi oldalainkról stb és egyszer csak rám ír 4 hónap távlatából egy olyan dologgal hogy meg van-e egy régi képem róla..egyszerűen válaszoltam nincs kitöröltem

Majd elkezd beszélgetni olyanokat mond hogy szeretett és tudta hogy én is őt de már túltette magát rajta és hogy ha nem szakítunk mindig szerelmes lett volna belém de már tudja a szerelem elmúllik stb..

Most ez mi?? Minek ír ilyeneket akkor szerintetek is azt jelenti hogy még érdeklem vagy..? Mit gondoltok?



2014. aug. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt.Azért is írhat,mert felidézte magában a régi időket,és kicsit vágyott a társaságodra.Nyilván a kötődés nem múlik el olyan hamar.
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát csak furcsa mert én nem is keresem meg semmi kapcsolat nincs közöttünk és meglepett
2014. aug. 21. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira utálom az ilyen pasikat. Ők szakítanak, majd hetekkel hónapokkal később, mint ha direkt sebfeltépésből, bevágnak egy-két félreérthető dolgot. Én mindig így jártam, szakított velem, majd hónapokig írkált, hívogatott hogy mennyire szeret.. akkor minek szakított? természetesen nem foglalkoztam vele, inkább húztam az agyát, hitegettem, hisz ha már egyszer megbántott, akkor legyen neki is szar.
2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából közös megegyezéssel szakítottunk kb
2014. aug. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!