Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá valami esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá valami esély, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Van egy 'barátom'. Azelőtt jóban voltunk, sokat beszélgettünk, de túlságosan ragaszkodtam hozzá, és azt hitte komolyak a szándékaim. Közölte is h nem akar tőlem semmit, de nyugodtan fordulhatok hozzá továbbra is, ha gondom. Viszont azóta kerül. Én mindig is bátyámként szerettem, és nem akarom elveszíteni, mint barátot. Van rá esély h megint jóban legyünk?

( Én 17/L, ő 18/F )



2014. aug. 22. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így akkor miért nem mondod meg neki?
2014. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Én mindig is bátyámként szerettelek, és nem akarlak elveszíteni, mint barátot."


Ha ezt mondod neki, akkor 99%, hogy jóban lesztek. :)

2014. aug. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) és a jó tanácsot. Akkor ezt fogom tenni.
2014. aug. 22. 02:36
 4/5 anonim válasza:
Nincs.
2014. aug. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi, igy tul a 30on, tapasztalatbol mondom, hogy nema gyereknek anyja sem erti a szavat. Ha nem beszelsz vele, o nem fogja kiolvasni a felhokbol hogy te mire gondolsz.


Nyugodtan ulj le vele beszelni. En majdnem az osszes fiuval-ferfival, akikekkel jartam/egyutt eltem tovabbra is baratok vagyunk mert mindent meg tudunk beszelni. A kommunikacio a kulcsa a kapcsolatoknak!!!

(na meg a jo sex, de ez nalatok targytalan ;))

2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!