Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent, vagy mit tegyek? Többi lent! Ne nevess ki, ne kritizálj a kérdésért!

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit két éve szeretnék megszerezni, szeretem, de ő olyan, hogy még találkozni sem akar. A furcsaság a dologban, hogy ő érdeklődik utánnam. Nézi a facebook oldalam, papír alapú levelezést kezdeményeztem, mindig vissza írt, amikor facen még ismerősöm volt, minden nap rám írt, én már néha vissza sem tudtam írni, mert nem volt már semmi olyan témánk. Hív telón, küld válasz sms-t, telón félórákat beszélünk. A mégfurcsább a dologban, hogy azt mondta nem jövök be neki, barátnak sem tekint. Ilyenkor mivan? Én nagyon szeretem, nagyon szép lány, két éve vágyok rá, hogy legalább a kezét megfoghassam.

2014. aug. 22. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A legértelmesebb dolog hogy szembesíted és tisztáztok mindent egymással.
2014. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hiúságát legyezgeti, ne legyél már a kutyája!! Keress mást!
2014. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, ne írj neki, légy egy kicsit lekezelo, hadd érezze szrul magát, aztán majd szépen eldönti hogy mit akar, mikor rájön hogy nem vagy a papucsa
2014. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
vágd el a torkát
2014. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy ő mindig írt, de két éve játsza,hogy letilt félévekre a facen, utánna feloldja és beszélünk.Év elején meguntam, most nálam van tiltó listán, de most meg bejár a SPAR-ba ahol dolgozom és vesz egy fél literes vizet.. Ez csak jelent valamit. Nem?
2014. aug. 22. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Korábbi írta, h legyél te is se**fej vele, s meglátjuk, h mi lesz. Nem tudsz semleges lenni vele, én ennyi szívatás után még negatív is lennék vele, akármennyire is szerettem sztem korábban.


Vágd el a torkát emberke, te nagyon hülye vagy ma. :D

2014. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fényember ***** válasza:

Figyu, szerintem hagyd a lányt! :)

Valószínű hogy csak szánalomból írkál vissza, sajnál téged, hogy annyit gürizel. Szerintem felesleges utána epekedned, ha akart volna tőled valamit, már két év alatt megtette volna. És amúgy is ő már biztos boldog MÁSSAL!

Gondolom nem véletlen hogy nem akar veled találkozni, eléggé rémisztő ha valaki ennyire teper.

Hagyd őt békén, így lesz a legjobb.

NE írj neki sms-t, ne hívd fel telón, leveleket se írogass neki, semmi ilyesmi, mert NEM FOGJA SOHA SE VISZONOZNI! Tudom, fájó de ez van.

Ja és az meg hogy hol vásárolja meg a kis vizét legyen az ő dolga. TE csak szépen húzd le neki és ennyi. Lépj tovább és keress olyat aki tudja viszonozni az érzéseid. :)

2014. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kaptam egy privát üzit,érdekes módon a lány barátnőjétől aki közölte és megerősítette, hogy a lánynak barátja van és magasról szarik rám, mert ő boldog, eddig pedig az annyával eltitkolták ezt az infót, és hülyét csináltak belőlem. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a kérdést és gyorsan gondolkozzon el azon, hogy van e értelme ilyesmi lányba szerelembe esni és fenntartani a viszonzatlan szerelmet. KÖSZÖNÖM MINDENKI VÁLASZÁT! Főleg az a válasz tetszett, hogy "vágd el a nyakát" :D
2014. aug. 23. 00:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A szög akkor fog kibújni a zsákból ha neked lesz barátnőd, és majd vele nem foglalkozol. Akkor fog rájönni hogy mit is akar tőled amikor látja hogy elment a hajó. Most te egy biztos pont vagy a számára. Lehet hogy kedves vagy neki, de nem mer dönteni irányodba. Lehet hogy csak rajongónak kellesz neki, ezt nem lehet tudni. Tudni majd akkor lehet ha lesz barátnőd. Olyan barátnőd aki mellett ha ír neked akkor sem érzi hogy visszaszerezte a figyelmed magának. Akkor majd kiderül az igazság. Neked azt kívánom hogy legyél boldog!
2014. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!