Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? /bocsi a hülye kérdésért :$/

Figyelt kérdés
Van amikor elég mélyen a szemembe néz,akkor nézzem én is őt? Van amikor csak odajön a közelembe,akkor mit csináljak? És amikor direkt rám se néz?
2009. dec. 10. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. hát amikor méllyen a szemedbe néz, akkor nézz rá kedvesen.

2. ha odajön a közeledbe akkor mittomén, adj neki egy puszit az arcára, vagy fogd meg a kezét, vagy simogasd meg a hátá, attólfügg h éppen hol vagytok. vagy necsinálj semmit.

3. amikor direkt rád sem néz, akkor gondolkodj el h miért. ha szopat, akkor nefoglalkozz vele. ha szórakozik, akkorse. ha aztakarja h foglalkozz vele, akkor csináld a 2-es pontban leírtakat.


amúgy jártok? mert ez csak azokra vonatkozik, amiket leírtam, akik járnak.

2009. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nézd:)keresi a szemkontaktust,ennek örülj:)

Beszélgess vele...Egyszerű , hétköznapos témákról:)

Csinálj úgy,mintha egyáltalán nem érdekelne téged se...Utána már csak azért is nézni fog:)

2009. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te Fiú vagy Lány vagy és hány éves? ha válaszolt tudok segíteni igérem :D van tapasztalatom ehez :D
2009. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lány és 15 :D Ha valaki több infót szeretni írjon privibe,de ez a dolog már kb 2 hónapja tart egyszer engem bámul uttána meg rám se néz...Nem ismerem,csak látásból (sajna)
2009. dec. 10. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Írtam privivre :D
2009. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszöntem :D
2009. dec. 10. 16:25
 7/11 anonim válasza:
hali! bocs de megkérdezhetem hogy hogy hívnak?:) elég monogram is..:)
2009. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
privibe írd le a tiéd és uttána én is leírom ;)
2009. dec. 10. 20:44
 9/11 anonim válasza:
megtettem:)
2009. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amikor az én szemembe néznek sokáig én szégyenlősen elfordulok xD
2009. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!