Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, ha a hányinger kerülget tole?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm, óvoda óta, a mindent megosztunk egymással fajtából. Egy ideig egy suliba jártunk, de utána elsodródtunk egymástól. Idén visszamentem a régi sulimba, ahol megint jóba lettünk, de akkorra nagyon megváltozott. Egy kicsit mindig az árnyékában éltem, de nagyon szerettem, és ő is engem, legalabbis azt hittem... soha nem tettem ellene semmit, és nővéremként tekintettem rá. Mivel ő "menőnek" számított, nagyon rövid idő alatt már én is bekerültem a barátikörbe, bár úgy igazán sosem éreztem magam jól velük. A padtársammal ebből a körből kavarni kezdtem, és ők ketten váltak a legfontosabb személyekké nálam...amikoris ezt észrevette a barátnőm, nem bírta elviselni, hogy nem ő van a középpontban, és nagyon megpróbálta lenyúlni a srácot. Úgy 2 honap utan sikerult is neki, suli végére pedig már előttem smároltak. Nagyon hátbadöfott, utána pedig amint vége lett a sulinak, megszakította a kapcsolatot a sráccal (csak miattam, allitolag...) egyébként csak azért csinálta, hogy szenvedni lasson. Ma talalkozom vele, mert egy ideje megint baratkozni akar... mit kezdjek vele?:/
2014. aug. 22. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nálam nincsen visszaút ilyen esetben.
2014. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki hogy egy gerictelen féreg és hagyd ott csak simán menj el haza :D
2014. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ember aki ilyet csinál :(
2014. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb nőnek miért ilyen keveset jelent egy BARÁTSÁG?
2014. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ez valószínűleg nagyon nagy hülyeség, de éreztetni szeretném, hogy nem tudott nekem fajdalmat okozni, es hogy miutan mar vagy 2-3 honapja nem beszeltunk, egy csomo minden jo meg izgalmas tortent velem egalatt, csak hat nem igy van...:S
2014. aug. 22. 17:18
 6/9 A kérdező kommentje:
*ez alatt
2014. aug. 22. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Patkány... Az ilyet szájba kéne verni. Meg kell tanítani arra, hogy mi az, hogy becsület, és ilyet embernek nem szabadna csinálnia.
2014. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy neked mi a jó döntés, azt csak te tudod.


Ha én lennék ilyen helyzetben, udvariasan, de egyértelműen érztetném vele, hogy részemről nem érdekel a lehetőség, hogy újra barátkozzunk.


Azt sem éreztetném vele, hogy neheztelek, a történteket sem hoznám szóba soha, egyszerűen csak kb. levegőnek nézném, és nem foglalkoznék vele.


Én úgy vagyok vele, hogy igyekszem megbocsátani azoknak, akik szándékosan fájdalmat okoztak, vagy ártottak nekem valami módon, függetlenül attól, hogy bocsánatot kértek-e vagy sem - nem miattuk, hanem magam miatt, mert én nem szeretném azt a terhet tovább cipelni, amit a harag meg a neheztelés jelent.


A bizalmamat viszont csak egyszer lehet eljátszani.

2014. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:

Mond ki a kígyó nevét!

Ereszd ki a rókát!

Vezesd a porcelánbuszt!

Ásíts színeset!

Imádkozz a porcelánbálványhoz!


És mindezt arra a ribizlire

2014. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!