Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orgazmus problémák! Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus problémák! Tudnátok segíteni, tanácsot adni? (A többi lent. )

Figyelt kérdés
Hát az a probléma, hogy nem tudom elérni az orgazmust. Mindig mikor már a közelében vagyok egy meleg érzés tör rám, és jobban elkezdek lihegni, és akkor muszáj, hogy megállítsam a barátom, mert úgy érzem nem bírom tovább.. És képtelen vagyok elmenni mert mindig meg kell, hogy állítsam.. És nem tudom miért van ez, és akinek hasonló gondja van, és tudja, hogy hogy tudnám ezt megoldani az kérem segítsen. Köszönöm!

2014. aug. 22. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az elsö olyan alkalommal volt ilyen mikor csak petting volt mèg. Eleinte annyira jo volt hogy nem birtam ès meg kellett állitanom nekem is. Bár nemtudom neked hogy van ez hány èves vagy most kezted e ha most akkor azthiszem eleinte normális majd idövel változik.
2014. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 7 év után sikerült először elmennem, pedig több barátom is volt(nem rengeteg, félreértés ne essék, de nem egy, szóval nyilván nem rajtuk múlt). Nekem az első néhány hónapja történt, szóval nagy szakértő nem vagyok, de legalább már tudom, hogyn em vagyok "defektes" és én is képes vagyok elmenni :D Úgy sikerült, hogy szájjal csinálta, már meg sem fordult a fejemben, hogy lesz belőle valami, mikor mégiscsak megtörtént. Azért lepett meg, mert csinálta már úgy,hogy jobban élvveztem, mégsem lett belőle orgazmus. Azóta arra jöttem rá, hogy nekem úgy a legkönnyebb, ha úgy nyal, hogy alig ér hozzám. Közben annyira nem "izgalmas", mégis csak így sikerül elélvezni, közben nincs az a furcsa érzés, mint pl a csikizésnél, hogy nagyon jó, de muszáj abbahagynia, hanem egyszerűen el lehet engedni magam és hagyni.
2014. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és igen ez az első fiúm is meg első alkalom, hogy megpróbálkoztunk a dolgokkal. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. aug. 23. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:

17 éves vagy ez az első. - Tapasztalat nincs sok.


Lehet, ekkor nem kellene leállítani, hanem elengedni magad, nem erre gondolni, és hagyni hagy folytassa.


Szerintem : - ha nem segít sorry, inkább saját tapasztalatokat írok. Nem vagyunk egyformák.


1. kezdj el maszturbálni! Vagy ha nem szeretnél akkor csak próbáld ki addig amíg ténylegesen elmész. Tudd milyen érzés az orgazmus.ha játszol magaddal lehet rá jössz, neked mi a jó. Hol van az a pont amire azt mondod "IGEN". Nekem pl az a jó ha ujjaznak ha az ujjukkal megnyomnak egy pontot és azt izgatják, s közben nyalnak. Nem gyorsan hanem közepes erősséggel.

2. Az orgazmus előtt a test nagyon sok féle képen tud viselkedni. Az én orgazmus fajtáim:

a, kb semmit nem érzek előtte aztán hirtelen hip-hop érzem, hogy melegem lesz, jó érzés leszalad a vér "oda", tiszta nedves leszek és elmegyek.

b, csak úgy tudok elmenni, ha megfeszítem a combom.

c, a hüvelyem össze húzom,

d, egyfolytában hullámokban érzem a kellemes érzést a végén nagyot élvezek.


Nekem csak úgy megy az orgazmus, ha közben a csiklómat is izgatják, izgatom, nyalják.. :)


Már 7 éve nem vagyok szűz. (nem az előző hozzá szóló vagyok)

Első kapcsolatomban emléxem, hogy az első orgazmusom az kb. Szexuális aktívságunk után 3/4-1 évre jött. Kutya pózban. Utána egyszer miközben ujjazott. Szex közben, többször is éreztem, hogy jaj mindjárt elmegyek, de elmúlt, nem teljesedett ki.

Utána a következő "komoly" kapcsolatomban , már 50-50%-ban volt orgazmusom.

A következő "komoly" kapcsolatomban pedig, a fiú levette rólam a gátlásokat, szexuálisan nagyon ott volt, tanultam tőle. Tapasztaltabb lettem, merészebb. Ott már 10-ből 9x volt orgazmusom.

Most a mostani kapcsolatomban 10-10x van orgazmusom. :)

Az orgazmust lehet tanulni, illetve nyitottnak kell lenni, elengedni magad, ne legyen benned gátlás. Ne gondolkozz azon, hogy nézhetsz ki, mit szól ha elmegyek, milyen arcom lehet stb.. :) Bár nem ismerlek, ezek az én gondjaim voltak.

Fontos, hogy őszinte legyél, ne színleld az orgazmust, ne mond, hogy elmentél ha nem. Ha valamit szeretnél kérd. Gyorsabban, lassabban, izgassa a csiklód, vagy pont ő ne, mert te szeretnéd. Fogja a fejed húzza a hajad.. :) Lehet csak kell egy pici plusz ami miatt nem leállítod, hanem extázisban észre se veszed és folytatjátok ugyan úgy tovább.


Viszont őőőő,, most így azon gondolkoztam, hogy nyúltál már magadhoz? :) Mert ha tudod milyen érzés az orgazmus, akkor lényegtelen amit most írok. Viszont ha magadnak még nem okoztál akkor lehet, hogy ^^ fent leírtak alapján orgazmusod van.

Mert én nekem pl, orgazmus után nagyon érzékeny a csiklóm illetve van, hogy a hüvelyem is. Így jobban szeretem ha orgazmus után "pár perc pihi van" vagy legalább a csiklómhoz ne nyúljon hozzá.

Lehet, hogy neked is orgazmusod van, azért lesz meleg érzeted, aztán azért lihegsz jobban s mikor kiteljesedik utána érzékeny leszel.

2014. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!