Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek pontosan orgazmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek pontosan orgazmus közben?

Figyelt kérdés
pár másodpercre megváltozik a gondolkodásom, az a kellemes jó érzés, mi pontosan a neve amit elő idéz ez. Olyasmit találtam hogy Eufória. Akkor ezt a bizonyos Eufóriát még mi tudja előidézni ha úgy hivják ezt a dolgot.

2014. aug. 13. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


a szöveg szerintm az eufória nem a nemi szervnél érzendő extra bizsergés, hanem ilyen mentális zavar. Azaz ideiglenesen elveszted az eszed :D

2014. aug. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eufóriát sok minden előidézhet - és igen egyébként úgy hívják azt a boldogságérzetet :-D!


Ha nem orgazmussal akarod elérni, akkor az alábbi dolgok segíthetnek:alkohol, opiátok, LSD, pszilocibin, MDMA, kristályos metamfetamin.

2014. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olvastam hogy valamilyen drog de az biztoshogynem ha csak nem az nzt 48as :D . Az Alkohol? Milyen mennyiségű és százalék? Sör nem jó?
2014. aug. 15. 03:47
 4/4 A kérdező kommentje:
"Köztudott, hogy a legnagyobb eufórikus érzést a szex hozza elő szervezetünkben. Nagy adag endorfin-fröccs árasztja el egész testünket szeretkezés és orgazmus alkalmával. Összehasonlításként, kb. egy teljes órát kell futnunk ahhoz, hogy hasonló mértékű emelkedést érjünk el, ráadásul ezúton párkapcsolatunkat is ápolhatjuk, erősíthetjük." Na én erre a nagy adag endorfin fröccsre gondolok, amitől nem csak jót érzek, hanem úgy megis változik a gondolkodásom..
2014. aug. 15. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!