Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked ez gyanús lenne? Várnál rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked ez gyanús lenne? Várnál rá?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik valaki. Úgy alakult,hogy beszélgettünk, majd kétszer találkoztunk és a második találkán már sokszor megölelt s megcsókolt.Minden olyan hamar történt.

Nemsokára pedig külföldre kellett mennie dolgozni.Nincs meghatározva az idő,ameddig kint fog ülni,de úgy tűnt velem komolyan akarna valamit. Mondta,hogy hiányzom neki és csak azért jönne haza,hogy lásson.

Én meg gondoltam hogy hát akkor várni fogok rá ha már így alakult, és mindenkit aki úgy közeledett felém azóta visszautasítottam.

Nemrég tudtam meg,hogy 2 csaj a lakótársa, és olyan képeket láttam, ahol együtt vannak meg gyakran szerveznek ivós bulikat.Az egyik lány képei alá meg írogatja,hogy milyen szép.


Nekem nem is kellett több, elment a kedvem mindentől.

Elgondolkodtam azon,hogy van-e értelme csak ennyi után várni rá míg hazajön, közbe meg mindenkit utasítsak vissza és lehet közöttük lenne az aki hozzám való.


Barátnőim közül van aki azt mondja,hogy inkább hagyjam mert ha ő ott van bármit megtehet a hátam mögött,van aki azt,hogy ennyi infóból még ne kombináljak.


Ti mit tennétek? Várom a válaszokat,18L


2014. aug. 22. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe mindenkivel kúrnék.

Hidd el ő is ezt teszi ha van egy ki esze.

Mire vársz? Napsütésre? 18 évesen?

Ilyenkor Kúrni kell kavarni flörtölni .

2014. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is laktam ilyen helyen. El is menekültem, mert túl nagy volt a lárma és a részegeskedés. Ez nem vezet semmi jóra.


Én a helyedben nem várnék rá,mert semmi garancia nincs, hogy visszajön hozzád. És ha vissza is jön, szerinted mennyi agya lesz még, amit nem ivott el?


Kint sokkal többet keres az ember, mint Mo-on. Az ital meg kb ugyanannyiba kerül, ami jelenti azt, hogy 3-4-szer annyit tud belőle meginni. Ehhez még hozzájön a fű is, amit szinte minden fiatal szív.


Ezért ne dobd el a jó pasikat magadtól, szépen kérlek!

Túl fiatal és túl egyszerű volt a kapcsolatotok ahhoz, hogy várni tudj rá bizalommal.


44F

2014. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számolgasd a napokat, hogy mennyit pocsékolsz el az életedből kettő darab találkozás és néhány csók miatt.
2014. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, meggyőztetek :)
2014. aug. 22. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit ejteni kell.
2014. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!