Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan 25-26 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 25-26 év körüli férfiakat, akiknek a 16-17 éves lányok jönnek be, annyi idős barátnője van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ja, szerintem nem komplettek :D
2014. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet,de ő is csak dugasra tartja a kiscsajt.
2014. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Van ilyen! :) És butaság amit a második mond, egy 17 éves lány már van annyira érett hogy tényleg társ tudjon lenni! :))


És 26 éves még nem annyira öreg, szerintem semmi gond azzal ha a férfi idősebb a lánynál. :)

2014. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet annyira érett csak olyat még kb senki nem látott.

És tényleg csak a szexért van vele.

2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24 vagyok és nagyon tág az ilyen értelemben vett korhatár. 16 évessel pont úgy ismerkedem előítéletek nélkül, mint 22 évessel.
2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Elhisszük hogy azért van vele, viszont azt nem, hogy senki nem látott érett 17 évest. Vannak páran azért, az én környezetemben is.
2014. aug. 23. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerek, a csávó lelkileg megreked középiskolás szinten. Mindjárt 30 a csajokkal 1-2 évig jól megvan aztán szellemileg azok is elkezdenek érni és már mindjárt nem buli az egész nekik.
2014. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat az az allitas igen eros,hogy senki nem latott meg erett 17 evest.

En szivesen beszelgetek barkivel, szinte barmirol (mert van baratom es teljesen ki tud elegiteni o egyedul, nem kell mas).


17 eves vagyok es a baratom most lett 26. Teljesen jol megvagyunk. :) Bar megbeszeltuk,hogy egyenlore csak kiprobaljuk,hogy milyen egyutt, es nen igerunk semmit.Nem elek alomvilagban,h rozsaszin kod meg igazi stb.

De nagyon nagyon! kedvelem!!! Imadom a humorat, mindegy milyen napom van, ha meghallom a hangjat felvidit. Korrekt es intelligens ember. Szeret szorakozni, bulizni jarni ha van ideje. Es nem mellesleg perfekt vele a szex. Onmagat adja es kimondja amit gondol, ez az, ami megfogott benne.

Az elozo baratom 18 volt mikor osszejottunk en pedig 15. Hat jo fiatalon sikerult belemasznom a kapcsolatba, de masfel evig egyutt voltunk es szerelmes voltam. Azert lett vege, mert agressziv volt velem.


Igen, ismerek ilyet, magamat..:D Es szerintem vagyok olyan erett,hogy jol kijojjek egy 26 eves ferfival. Persze az,hogy ilyen lettem sem veletlen, gyerekkori,otthoni gondok miatt kellett hamar felnonom. 11 eves koromtol 13 eves koromig reggeltok estig en vigyaztam a testvereimre(7 es 4 eves), reggel nekem kellet azt a cirkuszt vegigcsinalni,hogy ovodaba,iskolaba vigyem oket. Du mentem ertuk , otthon vigyazt rajuk, foztem nekik de persze a hazimunka is ram maradt. Anyukam este 7re kb hazaert es azonnal lefekudt pihenni,mert reggel 5kor kelt es hatra mar a munkahrlyen volt. Szoval eleg sok elozmenye van annak, hogy ennyire mashogy gobdolkodom,mint a korombeliek.

2014. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17 voltam amikor összejöttem az akkor 26 éves párommal ;) 7 éve vagyunk együtt :*


N24

2014. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi ebben a furcsa? én 27 vagyok, de egy igazán szemrevaló 17 éves csajnak nem mondanék nemet :)
2014. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!