Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem csak érdekből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csak érdekből vagyok együtt egy férfival. Hogyan változtassak ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
Röviden a történet... Egy pokoli helyen dolgozok lassan 1 éve, úgy telltek el hónapok hogy mindennapos terrorba tartottak a munkatársaim, gyűlöltek, kiközösítettek ok nélkül, ott kavartak be nekem ahol csak tudtak...a végén odáig fajult a dolog hogy 2 hétig pszichiátriai okokkal táppénzen voltam. Aztán az egyik férfi munkatársam átkerült abba a műszakba ahol én is vagyok. Ő már 10 éve itt dolgozik, de eddig nem is beszéltünk mert mindig váltásban dolgoztunk. De felfigyeltünk egymásra és randizni kezdtünk titokban, majd kapcsolat lett belőle, igaz még nem komoly 3 hónapja vagyunk együtt. A munkatársaim ezt szép lassan megtudták, ami persze nagyon nem tetszik nekik, de mégis óriási változás történt a mindennapjaimban. Nem szólogatnak már be, nem készítenek ki mindenféle rosszindulatú csellel munka közben, sőt a legtöbben még köszönni is szoktak azóta, és szóba állnak velem ha kérdezek valamit vagy segítséget kérek.. Szóval azóta nem járok gyomorgörccsel dolgozni, igaz hogy most is utálnak ezek az emberek, de már nem merik kimutatni. És mindez a férfi miatt van akivel együtt vagyok, ugyanolyan munkás mint mi, a lényeg hogy elég határozott személyiség, ő van legrégebb óta a cégnél, mindenkivel jóba van, szóval az emberek szeretik tisztelik őt, ezáltal a barátnőjét sem merik nyíltan bántani. Nos lehet hogy mindez olyan ovis gondolkodásnak tűnik kívülről, de valóban így működnek ezek az emberek. Falusi gyári munkásokról van szó amúgy, a legtöbbje birka módon viselkedik amint láthatjuk a történetben. És ezt ne vegye magára senki, én róluk beszélek akiket ismerek, nyilván nem minden falusi ember ilyen. Eddig jó volt minden Vele, olyan rózsaszín köd volt előttem, folyton csak szexelni akartunk...de mikor elkezdtem megismerni a jellemét elmúlt ez a rajongás sajnos. Egyáltalán nem ő az a férfi akivel én el tudom képzelni a jövőmet. Aztán persze jöttek a veszekedések, volt hogy pár nap mosolyszünet volt, amit a munkatársaink is észrevettek és emiatt megint hiéna módjára viselkedtek velem, amint észrevették hogy már nem áll mellettem Ő, és egyedül vagyok. Aztán kibékültünk és újra jó volt a hangulat. Azóta is együtt vagyunk, de én egyre jobban a szakításon gondolkodom, csak tudom hogy azt nem tehetem, mert akkor nekem végem, kicsinálnak ezek az emberek, és felmondani nem tudok. Szóval egyre jobban szégyellem magam hogy csak érdekből találkozok már vele, meg mondok neki szépeket.
2014. aug. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam olyasmit, hogy az emberek az életük során találkoznak olyan emberekkel akik átsegitik őket a nehézségeiken. Most neked rá volt szükséged, barátkozz össze a kollegáiddal, és ugy probáld megszakitani a kapcsolatotokat hogy barátok maradjatok. Valahogy ugy gondold át az egészet, hogy jól gyere ki belőle. Esetleg egy barátnődnek mutasd be, akinek tetszene a srác és akkor mond azt, hogy megérted és mindennél fontosabb neked az ő boldogsága és igy jól kijöhetsz ebből a helyzetből, mert megmarad barátnak is, közben a többiekkel haverkodj össze, néha vegyél sütit kinálgasd őket, adj aprobb ajándékokat, hivd meg őket kávézni, legyen nálad cigi és akinél nincs kináld meg, kicsit alakits jobbá a helyzetedet.
2014. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet,ne alázkodj meg senkinek
2014. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen körülmények között kell élned, akkor beteg leszel. Mégis munkahelyváltáson gondolkozz. Biztos nincs erre semmilyen mód? Meg persze magadban is gyűjts egy kis erőt és próbálj magabiztosabb lenni.
2014. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mégis miért utál téged mindenki? Alaptalanul ilyen nem alakul ki. Vagy okot adtál rá, vagy irigyelnek, vagy valami. Ok nélkül nem közösítenek ki senkit.
2014. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adtam rá okot. Fiatal lány vagyok, ők mind 30 felettiek. Azért utálnak mert még a szüleimmel élek akik támogatnak anyagilag, emiatt azt gondolják én csak kedvtelésből dolgozok köztük, ők viszont a mindennapos túlélésért. Pedig nem igaz, én se tehetem meg hogy ne dolgozzak nem tartanak el a szüleim teljesen, hiszen akkor már rég felmondtam volna, nem tenném tönkre magam köztük. Aztán a másik hogy autóval járok dolgozni, egy 16 éves szakadt kis kocsival, de ők ezt mégis hatalmas sznobságnak tartják. Szeretek ápoltan, sminkben, rendezett hajjal megjelenni mindig, még akkoris ha reggel fél 6 ra megyek. Nem szoktam káromkodni, valahogy soha nem szerettem még tinikoromban sem. Van érettségim és 2 szakmám, mégsem sikerül jó munkát találnom, ezért vagyok most itt. Ezek miatt ők egy beképzelt sznob p*csának tartanak, aki soha nem lesz közéjük való, és csak kényszerből alacsonyodok le hozzájuk szerintük. És ezek miatt érnek a támadások mindig. És én hiába nem adok rá okot, tehát soha nem néztem le őket, akkoris előítéletesek, és ha az egyik azt mondja utálni kell akkor a másik is ezt teszi mert összetartanak.
2014. aug. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!