Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik ilyen sokan a melegházasságot? Miért zavarja másokat, hogy ki kivel házasodik?

Figyelt kérdés
Nem értem a homofób embereket. Miért zavarja őket az, ha két ember, aki szereti egymást, összeházasodik? Igen, tudom, jön majd a kommentár, hogy ez után már gyereket is nevelni akarunk, stb. Igen, szeretnék gyereket és ezt sem értem, hogy ezzel mi a gond? Honnan tudja akárki is, ha nincs példa rá, hogy a homoszexuálisok nem lehetnek jó szülők? Megkérek minden válaszolót, hogy kulturáltan válaszoljon. Köszönöm.

2014. aug. 23. 14:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
10%
Még mindig nem tudjátok felfogni hogy a homoszexualitás, az nem természetes? Nem véletlenül kell egy nő és egy férfi a gyerekhez. 2 nő vagy 2 férfi soha a büdös életbe nem fog saját gyereket csinálni. Nos és mivel nem természetes, ezért nem lenne túl kegyes dolog egy remélhetőleg egészséges gyereket, egy természetellenes környezetbe nevelni :)
2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Ha nem természetes, akkor miért van az, hogy a lakosság 10%-a meleg? Ha mi természetes közegben nőttünk fel, akkor hogy lettünk nem természetesek? Teljesen normális hetero családban nőttem fel, szerinted?
2014. aug. 23. 14:10
 3/50 anonim ***** válasza:
10%

Biológus vagyok.

A homoszexualitás biológiai szempontból egy hiba a mátrixban. Ha gyereket nevelsz, akkor a gyerekben, a neveltetése miatt erősen megnő az esély, hogy ez a hiba megismétlődik.

Erkölcsi szempontból is tudjuk, hogy ingoványos ez a talaj.

Az ember alapvetően férfinak és nőnek születik. A homoszexualitás nem viszi előbbre az emberiséget.

2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Csobán, és az árvaházról árvaházra tengődő gyerekek? Szerinted, ha egy meleg pár szerető, biztos környezetet tudna neki biztosítani, akkor nem lenne neki jobb? Előre lehet nem visszük az emberiséget, de nem is hátráltatjuk tudtommal. Mint írtam, a lakosság 10%-a homoszexuális. A többi 90%-ból sem viszi mindenki előre az emberiséget szerintem.
2014. aug. 23. 14:15
 5/50 anonim ***** válasza:
11%
Nem, mert eleve egy hibás életképben nő. Az meg semmit nem bizonyít hogy a lakosság 10% meleg. Egy csomóan meg betegséggel születnek, az sem természetes :).
2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
9%
Igen az árvaházak kérdése valóban logikus felvetés, de akkor sem vagyok biztos benne, hogy azt a bizonyos 10%-ot (amit fogalmam nincs, milyen forrásból vadásztál elő, egy hivatkozásért hálás lennék) tovább kellene növelni. Sajnos bizonyos szempontból hátráltatják a haladást a melegek (tisztelet a kivételnek), mert azok, akik felvonulásra járnak és reklámozzák magukat, kéretlenül is az arcomba nyomják a szexuális preferenciájukat, mintha én a saját fétisemet állandóan az orrod alá dörgölném. A homoszexualitás nem helyes, nem preferálandó, mert nem visz előre. A straight kapcsolatok a preferálandóak, azt kell nevelni a gyerekeinkbe, mert azáltal tudunk haladni, mint faj. Az, hogy néha megjelenik egy-egy meleg gyermek a kvázi normális neveltetésű családokban, nem kiirtandó vagy kinevelendő, nem ezt mondom... De nem preferálandó. Az óvodában ne játszassák a fiúkat babákkal és a lányokat traktorral.
2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Szerintem meg játsszon mindenki azzal, amivel akar. :) Konkrétan én gyermekként rühelltem a Barbiekat, fiúkkal játszottam mindig, mert nem érdekeltek a lányos dolgok. Nem tudom, hogy ennek van -e köze ahhoz, hogy leszbikus vagyok. Az utcán elsőre nem mondaná meg senki senkiről, leszámítva néhány kirívó esetet, hogy meleg. Nem mondom, hogy melegnek kell nevelni a gyerekeket, vagy bármi ilyesmi, de az elfogadásra igenis kellene tanítani őket. Nem kell, hogy a homoszexualitást bárki is valami nagyon jó dolognak tartsa, csak egyszerűen fogadja el, ne támadja, stb. A 10%-ot mondják, egy barátnőm (heteró) említette, hogy valahol olvasta. Lehet, hogy több is van, nem tudom pontosan.
2014. aug. 23. 14:29
 8/50 anonim ***** válasza:
13%

Igen, én is pont így gondolom. Az elfogadás fontos, ne legyünk kirekesztőek. De én a homoszexualitást egy szexuális preferenciának tartom... És mint olyan, mindenki tartsa meg magának, nem? Én sem tartok nyalásfelvonulást, mert szeretem az orális szexet O.O

Egyébként régen szerettem volna egy homoszexuális ember véleményét meghallgatni ezekben a kérdésekben :)

2014. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Valahogy egy homofóbról sem tudom elképzelni, hogy az emberiség vagy a gyerekek jövője miatt aggódik igazán, viszont jó ezzel a dumával takarózni.
2014. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
2%
Csak hogy hozzak egy elképesztően radikális példát. Az hogy melegek örökbe fogadnak gyereket, olyan mint ha fogyatékosok tennék meg ezt. És tegyük fel hogy fel is tuják nevelni és ezt látnák. Persze ha melegeket nevelnek gyereket, ezerte jobb, de nem normális! Ez itt a lényeg. A környezet. Ha aggódnak a hetero szülők a fajfenn tartás miatt, ha nem, a gyerek azt látja hogy anyukája és apukája van, nem pedig kettő csak az egyikből, ami nem NORMÁLIS :)
2014. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!