Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik ilyen sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik ilyen sokan a melegházasságot? Miért zavarja másokat, hogy ki kivel házasodik?

Figyelt kérdés
Nem értem a homofób embereket. Miért zavarja őket az, ha két ember, aki szereti egymást, összeházasodik? Igen, tudom, jön majd a kommentár, hogy ez után már gyereket is nevelni akarunk, stb. Igen, szeretnék gyereket és ezt sem értem, hogy ezzel mi a gond? Honnan tudja akárki is, ha nincs példa rá, hogy a homoszexuálisok nem lehetnek jó szülők? Megkérek minden válaszolót, hogy kulturáltan válaszoljon. Köszönöm.

2014. aug. 23. 14:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
98%

Nevetséges ez a vita.

De most komolyan és őszintén: mit érdekli a homofóbokat az, hogy 2 meleg összeházasodik?

Itt szoktak jönni a gyerekes, és szánalmas ellenérvek, de akkor nézzük:


1. "Mert természetellenes."

Kinek mi. A homoszexualitás több, mint 60 emlősfajnál úgyszintén előfordul. A homofóbia csak az embernél fordul elő. Akkor most melyik is a természetellenes? Mert ezt a jelzőt nyugodt szívvel inkább a homofóbokra lehetne használni, a melegek helyett.


2. "Csak nehogy nekünk is kötelező legyen a melegházasság."

Az ilyenekre csak 1 dolgot tudok mondani: veszélyesen primitív. Erre a "fajtára" kár energiát is pazarolni, mert aki nem síkhülye, az tud normálisan gondolkodni, és tudja a dolgokat reálisan kezelni.


3. "Kihal miattuk az emberiség."

Aki ezt az érvet kitalálta, annak nem lehetett több esze egy döglött lepkénél. Egy példával élve, ez kb ugyanolyan alaptalan hülyeség, mint mikor valaki rosszabbnál rosszabb gyereknevelési könyveket ír úgy, hogy soha nem volt saját gyereke. Nem vagyunk mi állatok, hogy nyakló nélkül potyogtassuk a gyerekeket, mint a szeretett kisebbségünk.


4. "A homoszexuális szülők gyerekeit csúfolni fogják."

Aki emiatt aggódik, az nevelje meg a kölykét, hogy ne közösítse ki a másikat. Itt bőven nem a gyerekekről van szó, hanem a tolerancia mentes ostoba felnőttekről, akik a gyerekeikbe belenevelik a gyűlöletet, homofóbiát, az előítéletet, és a "ne állj vele szóba mert anyu/apu azt mondta hogy...." mentalitást. Nincs annál szomorúbb látvány, amikor a kisgyerek mocskos b...zizik az idióta apja miatt, amikor nem is tudja felfogni, hogy mit jelent, nem is érti, és nem is tudja igazán, miért kell ezt a másikra mondani. De mondja, mert a féreg apja ezt tanítja neki. Láttam már ilyet. Az ilyen NEM szülő, mert nem tudja elfogadni, hogy a gyerekének a sajátjától eltérő véleménye van. És őszintén: ez normális? Ez elnézendő? ugyan dehogy...


5. "A házasság szent."

Persze. "Amíg a halál el nem választ", aztán pár év múlva már futnak is elválni, mert nem bírják egymást, rájöttek, hogy baromság volt összeházasodni, csalták egymást, stb. Vagy ilyenkor már nem számít a "szent házasság" szlogen? Csak akkor amikor a melegekről van szó?


6. "4 fal között!"

Egyrészt: a vallást is lehet a templom falai között tartani, mert én istenben hiszek melegként, és NEM a Bibliában. Másrészt: a heteroszexuálisok is megfogják egymás kezét az utcán, csókolóznak, pettingelnek. A melegek meg még a kézfogást sem engedhetik meg maguknak, mert az az idióták szerint "reklámozás". Aki szerint egy szexuális orientációt reklámozni lehet, annak súlyos pszichológiai, és lelki gondjai vannak. Én meg ennyi erővel a cigányhangerőn smároló heteroszexuális párokra nem vagyok SEHOL kíváncsi. Csak ugye ha valaki beszól, akkor "mi köze hozzá". De ők feljogosítva érzik magukat, hogy a melegek magánéletébe belefolyjanak. Ez rendben van?


7. "Társadalmi norma".

És ez mégis KIT érdekel? Mellesleg a társadalmi norma mindig változik, kár görcsösen ragaszkodni hozzá. Régen elfogadott volt, hogy a lányoknak szinte kötelező volt 20 éves koruk előtt férjhez menni, mert ha nem, akkor már vén kisasszonyként megvetette az egész falu. Régen normális volt, hogy a feleség eltűrte otthon, hogy verték, és a férje bordélyba járt. Akkor ez volt a társadalmi norma. Ma megint más. A jövőben megint más lesz. Ehhez ragaszkodni egyszerű ostobaság.


8. "Aki mindig utálkozik, közben látens meleg, vagy bi."

Az ilyenek azért utálkoznak, mert félnek, hogy ha róluk kiderül, akkor őket kiközösítik. Ami abszurdum, hiszen pont az ő általuk tanúsított viselkedéssel közösítik ki a saját hasonló cipőben járó társaikat. Ha ők nem csinálnák ezt, őket sem közösítenék ki. De erre képtelenek rájönni.



Kár a melegeket mocskolni, kiutálni, kiközösíteni. Ha valaki utálja őket, szíve joga. De ahhoz nincs már joga, hogy másokat megbélyegezzen, kiközösítsen, és undorító mocskos stílusban fröcsögjön róluk a neten, vagy neadjisten megnyomorítsa a gyereke életét, mert az homoszexuális. Az ilyen embereket (le lehet pontozni, de) én semennyire sem tudom emberszámba venni.

2014. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
1%
Milyen ezerszer megcáfolt dolgokkal fröcsögünk kedved válaszoló? Ilyen erővel hagyjuk agyunk majmoknak emberi gyereket nevelésre, mert tök mindegy mit látnak, vagy fogyatéksooknak, vagy gyilkosoknak. Igen is a homoszexualitás egy téves életkép, akármit mondok, ezt egyszerűen nem lehet megcáfolni MERT TERMÉSZET ELLENES, ne hiába kell nő és férfi gyereknemzéshez évezredek óta! Én leszarom, legyenek boldogak, házasok, egészen addig amíg másnak nem ártanak azt tesznek amit akarnak, de igenis ha egy meleg pár nevel fel egy gyereket azzal potenciális lehetősége van befolyásolni a gyereket! Ennyi. Ha ezt nem tudod felfogni, és csak szajkózod azt ami baromság, akkor sajnállak, meg lehet itt homofóbozni, meg sírni hogy jaj milyen szar a melegeknek, holott kb már "divatos" melegnek lenni, lehet sírni a jogokról. Köszöntelek a valóságban!
2014. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
1%

Egyébként gyűlölök ilyen emberekkel beszélni, nem lehet se a melegekkel, se a feministákkal normálisna beszélni. A kérdező feltett egy kérdést, én úgy gondolom normálisan válaszoltam sjaát belátásom szerint, de nem akkor megjelennek jelen esetben a "melegek" és akkor dögöljek meg, hogy merem én támadni őket, hogy merek SAJÁT véleményt kinyílvánítani egy szubjektív kérdésnél.


Erről beszéltük az arcunkba toljátok magatokat. Miért ne gyűlölhetném akár a melegeket (hozzá teszem nincs így). Miért kell mindenkinek imádni és elfogadni titeket? Miért ne gondolhatna azt amit akar? Valaki nem szereti a feketéket valaki a rockereket, valaki a páwákat most jöjjön ide és sírjon az összes hogy jajj jogokat, mert ők csak emiatt elvannak ítélve? Szánalmasak vagytok és nem a melegekről beszélek hanem akik itt agresszívan próbálják ránktuszkmálni az "igazat".

2014. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
33-as, pont ez a gond veletek, hogy ti nem az alapján ítéltek meg valakit, hogy milyen ember, hanem az alapján, hogy meleg, fekete, zsidó, vagy tudom is én mi. Ez a zavaró. Én csak azt szeretném, hogy ha a kollégáim a családjukról beszélnek, akkor nekem ne kelljen végig hallgatni, hanem ugyanúgy elmondhassam mindenféle következmény nélkül, hogy leszbikus vagyok, barátnőm van, stb. Egyáltalán nem ez a döntő abban, hogy ki értékes ember és ki nem. Mielőtt még írnád, hogy nem kiváncsi senki a magánéletemre, ez igaz. De ugyanúgy én sem vagyok mindig kiváncsi más feleségére, gyerekére, stb., mégis hallgatnom kell nap, mint nap ezeket a dolgokat. És most itt nem a baráti körömről beszélek, hanem munka, vagy családi összejövetelekről. Nekem végig hallgatnom kell, mert félek, hogy ez miatt esetleg másként fognak kezelni. És igen, másként fogjak, mert nem egyszer hallottam homofób megnyilvánulásokat a rokonaim között is. Itt kezdődnek a problémák. Nem kell, hogy jónak tartsd azt, hogy a nőket szeretem, nekem ez teljesen normális. Nincs ebben semmi különleges szerintem.
2014. aug. 24. 17:47
 35/50 anonim ***** válasza:
2%
De az alapján ítélek meg egy embert hogy milyen. A homoszexuális egy tulajdonság ... Ez hülyeség.
2014. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Te szent Ré! Annyi hül*e van itt, hogy azt se tudom sírjak-e vagy nevessek. Beszéltek itt arrol, hogy apa meg anya kép. Kérdem én hogy hol van ez egy csonka családban?? De sztem ebbe a pár hónapba eddig legalább 10 alkalammal írtam regényt erről. Azt mondom, hogy a hül.ye véleményeteket tartsátok meg magatoknak. Ja és nekem meg éppen ti nem vagytok "normálisak", mert nekem meg ez a természetes!! Szóval nektek se kell gyerek!
2014. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

"Erről beszéltük az arcunkba toljátok magatokat."


Visszakérdezhetek?

Amikor a heteró fiúk látványosan megnéznek egy nőt, beszólogatnak nekik, csajozós élményekről beszélgetnek órákat, látványosan hülyének tettetik magukat a "lányos témákhoz", nem hajlandóak a munkahelyükön még egy nyamvadt kávét sem megcsinálni, nehogy bzinak nézzék őket; vagy amikor az utcán, közlekedési eszközön, munkahelyen erőltetetten macsós testtartást vesznek fel, akkor ők vajon mit tolnak a MI arcunkba?


Ez a "mindenhol az arcunkba tolják" szánalmas szöveg. Gondolom azért mondod ezt, mert te árgus szemekkel azt lesed, hogy ki meleg, és ki nem, hogy elmondhasd, hogy ne tolja az arcodba. Az, hogy valaki a szerelméről beszél, miért arcodba tolás? Akkor ennyi erővel MINDENKI a másik arcába tolja a családját, barátját/barátnőjét.

Ha nem akarod hallani, mondd, hogy nem érdekel, vagy dugd be a a füled. Miért, szted meleg létemre nekem jól esik, ha az én "arcomba tolják" a heterók, hogy mit csináltak, mit nem?

2014. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
32-es: Azt írod, nem érdekel, ha valaki meleg. Aztán meg azt, hogy befolyásolják a gyereket, és nagyobb az esélye, hogy ő is meleg lesz. Na de kérdem én... ha téged tényleg nem érdekel téged, hogy valaki meleg, akkor az miért baj, ha az ő gyerekük esetleg meleg lesz? Ja, hogy mégiscsak érdekel?? Mégiscsak baj, ha valaki meleg??? Na ezen el kéne gondolkodni kicsit...
2014. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
0%
A gyilkosok sem zavarnak, amíg engem nem érint a dolog, de nyilván nem örülök annak ha sok van belőlük :)
2014. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
97%

Látom itthon nagyon szeretik azt tényként beállítani, hogy a meleg szülők gyereke meleg lesz. Pedig ez egy akkora közhely, egy baromság, amit soha nem bizonyítottak be, és számtalan ellenpélda van.

A melegeket meg heteroszexuális szülők nevelték fel. Már itt bukik az elmélet. Olyan családban is vannak melegek, ahol ezt mélységesen elítélik, mert pl mélyvallásosak. Mégis meleg az illető, hiába ítélik ezt el nagyon a szülei.


Egy szexuális orientációval (meleg, hetero, bi, asszex, stb) SZÜLETNI KELL. Pont. Ez nem választás kérdése, nem eltanulható, nem utánozható, és nem olyan dolog, amiben "hinni" kell. Miért olyan nehéz ezt felfogni? Aki azt mondja, hogy választható vagy döntés kérdése, az a tinédzser kora egyik hajnalán felébredt, morfondírozott, és eldöntötte, hogy innentől a lányokat szereti?? Ugyan már, mindenki tudja, hogy ez nevetséges.

2014. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!