Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 30 körüli pasinak nincs párja, és otthon él a szüleivel, az gyanús?

Figyelt kérdés
Most ismertem meg nemrég, eddig nagyon rendes, tisztelettudó, szorgalmas, látszólag minden rendben vele, de amint megemlítem a barátaimnak, legtöbbször az a reakció, hogy biztos valami nem stimmel vele. Ráadásul 8 évvel fiatalabb vagyok nála, így a többiek szemében ez is rossz pont, mert "miért nem a saját korosztályában keresgél." Bogarat ültettek a fülembe, így kíváncsi vagyok mások véleményére is. Előre is köszönöm!
2014. aug. 23. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Összeesküvés elmélet, ne foglakozz vele
2014. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ha valami nem stimmel vele, az hamar ki fog derülni.
2014. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én párom is a szüleinél èlt amikor megismerkedtünk pedig bõven elmúlt 30, semmi különösebb oka nem volt csak így többet tudott félretenni a fizetésébõl.
2014. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mármint hogy meleg-e? nem hiszem, nem melegeknél is előfordul, hogy még sokáig otthon laknak, csak mert az úgy kényelmesebb.
2014. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

8 év nem is olyan sok.

lehet,hogy a szüleinél lakni kényelmesebb,sőt biztos.talán már lakott külön is pl egy volt barátnőjével,csak szakítottak és szüleihez ment vissza?

2014. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is 30 éves vagyok.


Általában költözködni szoktam :)

Mikor komollyá fordult a 3. kapcsolatom akkor 24 voltam, akkor különköltöztünk a lánnyal albérletbe, aztán ennek vége lett majd hazaköltöztem, mert sok volt az albérlet egyedül meg felesleges is volt. Mert itthon így spóroltam is.


Majd 2 évre rá megint lett barátnő megint elköltöztem , neki volt már saját lakása, szülei tehetősebbek voltak, de miután szétmentünk megint hazaköltöztem.


Szóval ez van :)

Egyébként nagy családi házban lakunk, És csak egy szülőm él már.

2014. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nme kéne egyből mindenféle rosszra gondolni ha egy férfi még otthon él.
2014. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad sosem mások véleményére hallgatni. Azért, mert más nem lát bele a te lelkedbe, motivációdba, hogy miért is akarod megismerni az adott embert közelebbről. Miért lenne gyanús? Vagy milyen tekintetben? Ha tisztelettudó, szorgalmas, és dolgozik, vagy ha épp nincs is munkája, de törekszik rá, hogy legyen, akkor mi a baj vele? Sajnos tévhitben élnek sokan, hogy ha valaki betölti a kb. 22-23 évet, akkor már kötelessége elmennie otthonról. Manapság nagyon nehéz ám ilyen társadalmi, gazdasági helyzetben kirepülni a családi fészekből. Ez nem azon múlik, hogy nem akarja valaki. Én ugyan még nem vagyok 30, sőt, csak a húszas évem közepén járok. De még én is a szüleimmel élek, egy családi házban. Egyáltalán nem arról van szó, hogy ne akarnák elmenni. Ha tehetném, már holnap utaznék. Sőt, belső diszharmónia is keletkezik bennem gyakorta emiatt. Eléggé vágyom a saját élettérre, de amíg anyagi lehetőségem nincs erre, addig kompromisszumokat kell kötnöm itthon az ősökkel. Elkülönített a ház, de mégis gyakorta találkozni velük. De ez ezzel jár.

Egyébként pedig, a miért nem a saját korosztályában keresgél-re reagálva: én is egy majdnem 10 évvel fiatalabb lánnyal ismerkedem. Tudod, vannak komolyabb lányok is a korosztályuknál. Nem jelenti azt, ha tizenéves, akkor gyökér, mint a legtöbb mai lány. :) Ha meg van az összhang, nem mindegy, ki hány éves? :):):)

Ne hallgass másokra, mindig a szívedre hallgass, de legyen szem előtt az eszed is :)

2014. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az otthonlakás a legnagyobb gondjuk, hanem hogy nincs senkije.
2014. aug. 23. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
De hát mi a baj ezzel? Nekem sincs senkim évek óta. Már úgy értem komoly kapcsolatom. Legutóbbi barátnő féleség tavaly szeptemberben volt. Azóta semmi. És már én is inkább a 30 felé megyek lassan. Nem vagyok buz i sem, működik a cerka is, semmi gond. Csak nem érem be akárkivel.
2014. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!