Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házastársak, élettarsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastársak, élettarsak milyen gyakran szexelnek?

Figyelt kérdés

Pl,akiknek van gyermekük és mellette sokan dolgoznak munka után is otthon.

Egy idő után eltávolodnak egymástól ?

Szerintem a szüleim egyáltalán nem szexelnek,ők 20 éves házasok


2014. aug. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen hosszú házasság után elég ritka az, ha van szex. Általában csak megszokásból vannak együtt a felek.
2014. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi úgy átlag kétnaponta (12év)
2014. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Páronként változó ez dolog. Sokan elhidegülnek egymástól, elfejtik, hogy a párkapcsolat nemcsak van, azt ugyanúgy ápolni kell mint bármely más emberi kapcsolatot.


De nem törvényszerű, hogy ez bekövetkezik. Vannak akik 20 év után is úgy szeretik egymást mint fiatalon. Ők nyílván több megértéssel empátiával és befektetett energiával voltak egymás iránt.

2014. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fényember ***** válasza:

az én szüleim 23 éve házasok...szerintem azóta mióta engem megcsináltak nem volt köztük semmi..nem is csodálnám amúgy...

15/L

2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 14 évet voltam házas az első év rendszeres volt aztán a megismerésen múlik minden.Idővel lanyhul ha hagyod...most uj kapcsolatom van több mint egy évesek vagyunk és hihetetlen módon jók vagyunk minden téren és nem hagyjuk elszürkülni a hétköznapokat...ez a lényeg ..
2014. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!