Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznéd magad, ha látnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznéd magad, ha látnád, hogy aki utál téged, annak minden sikerül?

Figyelt kérdés

Adott egy baráti pár, ahonnan a lány nem éppen az angyali jelleméről ismert. Évek óta azzal foglalkozik, hogy gazdag pasikkal jön össze, és eltartatja magát. Ha épp nincs párja, akkor persze dolgozgat, de két hónapnál tovább még egy munkahelyen se húzta. Ez köztudott róla, mégis mindenki imádja. Kitalálja, hogy ő nem akar otthon házimunkát csinálni, így egy barátja dolgozik helyette (nem a párja, egy másik pasi). Nem akar munkába járni, nem kell neki. Pénzt akar költeni, akkor költhet. Bármikor találhatna munkát a tudásával és a tehetségével, de neki nem kell.

És emellé ki nem állhat, megjegyzéseket tesz, felvág az életével, és hasonlók.


Meg vagyunk mi. 4 hónapja azon vagyok, hogy hagy kapjak már munkát, de sajnos nem. Becsületes próbálok lenni, ezért mindig átgyalogolnak rajtam, és átvágnak. Mindenki tudja rólam, hogy nem vagyok egy kiállhatatlan r-i-n-gy-ó, nem a pénz érdekel, mégis utálnak. Akármibe belefogok, nem jön össze. Azzal egy időben, hogy a másik csaj elérte, amit akart (ne kelljen bevásárolni, és a háztartási gépeken gombokat csavargatni), mi durván lecsúsztunk anyagilag, és az ételt is meg kell gondolni.


Tudom, hogy nem ő tehet róla, de olyan, mintha az egész Sors átállt volna az ő pártjára, és ellenem harcolna.


Meg ezek a beszólások is a barátainktól, hogy: "Ne járjon a szád, ő idősebb nálad.

Én: "Tehát amikor ő 30 lesz, én még csak 28"

Barátok: "Igen, de ő 20-nak fog kinézni, te meg 28-nak"


én 20l, ő 22l


2014. aug. 23. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
hát csak annyit tudok mondani, hogy kitartás, csak jobbra fordul majd a sorsod.
2014. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most nem irigység akart lenni, csak ha én akár fele olyan okos, szép, és tehetséges, na meg pokolian talpraesett lennék, mint ő, biztosan nem abból élnek még, hogy eltartanak...
2014. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez most nem irigység akart lenni, csak ha én akár fele olyan okos, szép, és tehetséges, na meg pokolian talpraesett lennék, mint ő, biztosan nem abból élnek még, hogy eltartanak...
2014. aug. 23. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréld le a baráti körödet, de komolyan.

Egyébként meg engem nem zavar, én jókat tudok röhögni a lelki szegényeken. :)

2014. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak a kérdést értelmezve:

Nem zavarna sem az, hogy utál, sem az, hogy minden sikerül neki...én is sikeres vagyok bizonyos téren, és nem vagyok elkényeztetett faxkalap mint a történetben szereplő lány...szóval nem érezném magam rosszul ha egy olyan ember aki után megkapna mindent amire vágyik...nem vagyok irigy senkire, azaz ő élete ez az enyém...


az egészet értelmezve:

elmondom egyikőtöknek sem jó a helyzete...azt hiszed ő boldog? lehet most annak érzi magát...de amikor rájön, hogy csak egy hülye p1cs4 és nem szereti senki csak megjátsszák akkor lelkileg kap egy elég nagy pofont...a "baráti körödnek" is felnyílik egyszer a szeme...mondjuk a barátaidnak nevezed őket nekem nem tűnnek annak...


21F

2014. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szép barátok ha ilyet mondanak.


Ez ellen nem lehet védekezni, minthogy kizárod az életedből a lányt. Ne legyen előtted mint példa, mert így akaratlanul is a kudarcaid felnagyítod.


Másrészt még csak 20 évesek vagytok... előettek az élet! Lehet neki jól megy, mert szép és fiatal és minden pasi akit hülyére vehet, hülyére is vesz. Ő bajuk. Te ettől ne érezd magad kevesebbnek.


Neked is jönni fog minden, de becsületes út, lassabb is és nehezebb is. És bevallom csak annyi előnye van a többivel ellentétben, hogy a siker íze finomabb, mert a legritkább kincs, ha valakinek van akarta és türelme ezt az utat végig járni a sikerért.


Szóval ne keseredj el! Csak légy türelemmel! Az igazi sikerek sosem látványosak és általában nem egyik napról a másikra esnek meg. :)

2014. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!