Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet ez a fiú irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet ez a fiú irántam?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy érez e valamit irántam. Nagyon jó barátok lettünk mostanában. Egyik nap rátértünk a belső-külső tulajdonságainkra/egymást jellemeztük/ és valahogy a külsőnél még annyira nem tűnt fel, de a belső jellemzésemre azt mondta, hogy arra csak egy szó van: tökéletes. Lehet, hogy ez hülyeség de azért kikérném mások véleményét is. Előre is köszönöm.

2014. aug. 24. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
lehet,hogy tökéletes barátot lát benned. nem tudhatjuk. kérdezd meg, hogy esetleg többet is érez-e, mint barátság
2014. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Az tény, hogy elvakult, mert épeszű ember ilyet nem mond, hogy tökéletes. Tökéletes nincs. Max elfogadhat téged minden hibáddal együtt. Ez amúgy is "szebb" így, mint simán rávágni, hogy tökéletes.


Beléd van zúgva, aztán fölé lőtt, szerintem ez van.

2014. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is beléd van zúgva, ezért lát tökéletesnek.
2014. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm a válaszokat, erre voltam kíváncsi, hogy nektek erről mi a véleményetek
2014. aug. 24. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerelmes beléd. Örülj neki szinte filmbe illő jelenet lehetett:))
2014. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök is, de azért félek is egy kicsit, mert valahogy rá szeretnék tenni erre a témára... Véleményeket nyugodtan írjátok még
2014. aug. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!