Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet irántam? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Barátság vagy akár többet is?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már általános óta nagyon jóba vagyok, egy középiskolába járunk, sőt osztálytársak is vagyunk most is. Szinte mindent megtudok vele beszélni,nagyon fontos nekem. Majdnem minden este ő ír rám chaten,és suliba is majdnem egész nap együtt vagyunk. Még általánosban voltak olyan beszélgetéseink, hogy tetszünk egymásnak, ha valakit választani kellene akkor egymással járnánk. De ez akkor még nem jelent semmit még kicsik voltunk hozzá. Most azonban nemrég egy buliban kevertünk ( csókolóztunk, öleltük egymást, a buliból kb.2 órát együtt töltöttünk el.)Másnap írt hogy felejtsük el..én is ugyan ezt írtam neki. Azóta úgy csinálunk mintha semmi sem történt volna, de nagyon sokszor egymásra nézünk és akkor nagyon fura érzés tölt el, és olyan érzésem van mintha őt is, és mintha akkor vissza gondolnánk a buli estéjére.:) Érdekelhetem vagy csak egy csaj voltam a sok közül?, és felejtsem el az egészet??? ( azóta is ír mindig este, suliban is ugyan úgy beszélünk.)
2014. jan. 18. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ahogy kérte!! Nem egy csaj voltál, de ne foglalkozz vele "úgy" többet.
2014. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem még tehetsz egy bróbát ......:) de te érzed ...:)
2014. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is elszeretném felejteni, de mint barát akkor is megmarad. Én mindig lebeszélem magamat, arról köztünk lehet több mint barátság, de mindig ad valami okot, hogy újra ezen gondolkozzak. Például ( jó ezek lehet semmit sem jelentenek),ha ír nekem egy fiú és ő ezt megtudja akkor kéri, hogy küldjem el a képét+másoljam be,hogy mit beszéltem vele, a minden napos chates írásai, ha tudja hogy valami bajom kérdezi,hogy mi van próbál vigasztalni stb. Nagyon nehéz rajta kiigazodni..
2014. jan. 19. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!