Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy sose lesz pasim? Engem nincs az az ember aki szeretne, szerintem nincs semmi szerethető dolog bennem.

Figyelt kérdés
20 éves nagyon szorongós visszahúzódó lány vagyok...pasim még sose volt de még csak csókolózni se csókolóztam soha. Elegem lett már a reménykedésből meg a várakozásból is. Ha erretévedt egy olyan pasi akivel kölcsönösen bejöttünk egymásnak, abból se lett semmi mert a pasi nem kezdeményezett. Én meg csak folyton reménykedek-->majd összetörök. Elegem van. Amúgyse nagyon járok el otthonról, kétlem hogy valaha megismerkedek valakivel is. 1x már találkoztam amúgy pasival egy randi alkalmával, de 1óráig tartott kb az ismerkedés, mert képtelen voltam témát felhozni,hirtelen semmi nem jutott az eszembe, izgultam, előtte otthon meg teleraktam a wc-t izgalmamba....ilyen görcsösen még élni is rossz...
2014. aug. 24. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nemcsak a pasik hibaja a dolog..
2014. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mr. Truth ***** válasza:
47%
Ha a közelben laksz kb egy hét alatt keritenék neked egy pasit :) most nagyon bennem van a boronálás :D
2014. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tragikusan fogod fel, ha nem tetszel valakinek, vagy nem tudsz témát felhozni... Ő is ugyanúgy felhozhatott volna jó témát, ugyanannyira hibás ő is, de őt mégse érdekli. :D Téged se kellene...
2014. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mimdenkiben van szerethető dolog és ha nem ilyen kissebségi komplexussal fogod fel a dolgokat akkor fogsz normális srácot
2014. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ezek teljesen természetes érzések. Amíg nincs párkapcsolatod, nem érzed úgy hogy kellenél és nem is tudod kihasználni a magadban rejlő lehetőségeket.


De én ugyanakkor azt is elmondom, hogy te ugyanúgy hagyod elúszni az életedben a boldogságot, ha nem teszel érte.

Igen, várni egy fiúra? Nem kezdeményez? Nem kell egy mágusnak de még bomba nőnek sem lenni, hogy valami ürüggyel odamenj hozzá. Sokszor a szorongó, zárkózott lányokról hajlamosak azt hinni a fiúk, hogy esélyük sincs.


Annyit megtehetsz magadért, hogy odamész és szóba elegyedsz vele.


Az egyszeri lány esetét tudom felhozni, aki 20 évesen ott tartott ahol te. Egy szép napon felült egy vonatra és ki is szúrta a tőle egy ülésre ülő srácot. Sokszor néztek egymásra majd elfordították a tekintetüket... a lány sokáig mérlegelt, hogy odamenjen, ne menjen? Gáz ha ő megy oda, mit gondol a pasi majd róla?


De végül is akkor reggel már úgy kelt fel, hogy elhatározta új életet kezd, ledönt a saját korlátait, szóval ideje lesz neki kezdeni az új életének. Így szépen odament a fiúhoz, megszólította, meg kérdezte mit olvas, és beszélgetésbe elegyedtek. Mire megérkeztek a végállomáshoz, már a fiú el is kísérte a lányt a szálló helyére, és megbeszéltek egy randit... és már 6 éve együtt élnek boldog párkapcsolatban.


A szerelemben nincs büszkesége... azzal te nem sérülsz semmit hidd el, ha odamész. Azzal pont hogy tiszteletet érdemelsz, mert olyan ember vagy aki tesz is a boldogságáért és nemcsak elvárja hogy legyen, mint az ország 80%-a.


Az ilyen emberek eredményesek lesznek az életben... a többi meg várja addig is a sült galambot!

2014. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"nagyon szorongós visszahúzódó lány vagyok"

Pl ezért...

2014. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2014. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túlságosan szorongasz, kicsit nyitottabbnak kellene lenned, és akkor minden jönne magától. Írtad, hogy nem nagyon jársz el sehova, ezen változtatnod kellene. Van baráti társaságod? Velük tudnál menni ide-oda. Esetleg egy jó barátodat/barátnődet megkérheted arra, hogy tanítson meg csókolózni/szexelni, ez is segíthetne abban, hogy több önbizalmad legyen.
2014. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A külsőd rendben van? Az első dolog, hogy az legyen legalább átlagos. Ha az megvan, akkor meg kell próbálni nyitottabbnak lenni, akár kényszeríteni magad, hogy számodra kényelmetlen helyzeteket kipróbálj (idegen emberrel beszédbe elegyedni, stb).

Én ismertem olyan lányt aki szerintem kb mindenkinek tetszett, de annyira zárkózottan viselkedett, hogy senki nem mert próbálkozni nála, ő meg azt hitte magáról, hogy nem kell senkinek.

2014. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy voltam, 20 évesen az egyetemen lett végre valakim.:D de addig mondhatni szánalmas voltam, csak azon rinyáltam, hogy miért nem találok senkit, közbe ki se tettem a lábam (bulizni még most se járok, de már nem bújkálok itthon,csak hogy biztonságba legyen a kis lelkivilágom...xd). meg nem tetszettem magamnak, hogy várhattam volna el, hogy másnak tetsszek? 18 évesen elkezdtem edzeni itthon, végre el kezdtem elfogadni magam, és mikor már feladtam a görcsös reménykedést abban, hogy lesz valakim, és végre természetes voltam, nyitott, akkor lett is.:) te választod ezt az utat, te döntesz, hogy akarsz élni. választhatsz: ide írsz ki ilyesmi kérdéseket, és várod, hogy becsengessen a nagy Ő, vagy végre kimész a való életbe... 21/L
2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!