Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tré dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tré dolog, ha férfi ember létemre nem kimondottan férfias zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete ez megy, és ehhez hasonlók.

www.youtube.com/watch?v=HmwcVapvLYw


Elsősorban a korosztályom válaszaira vagyok kíváncsi, de persze szívesen meghallgatok minden véleményt(23).


2014. máj. 16. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem, hát mi a férfias zene?


Egy, kettő. Mindenki azt hallgatja, amit szeret. Amit szeret! Ha neked ez tetszik,miért lennél olyan hülye, hogy magadra erőltetsz más műfajokat?

2014. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hohó, hát hol írtam olyat, hogy tervezek magamra erőltetni más zenéket? Egyszerűen kíváncsi vagyok, akkor sem hallgatnék teszem azt pallos metált, ha máskülönben búzának néznének.
2014. máj. 16. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még akkor sem hallgatnék pallos metált ha körülöttem mindenki búza lenne...


Na jó lehetmégis. :)

2014. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem "férfias" ugyanis nincs olyan,hogy férfi meg női zene,de pl én a Call me maybe-t néha meghallgatom,a Waka Waka-t is stb,pedig alapból rock metál stílusba vagyok.Szóval jó zene ez,mindenkinek más az ízlése.Pl a haverom apja (42) szokta hallgatni a Bst Sing ever-t meg a What makes you Beautifult a One Directiontől :D

20/F

2014. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan szívesen hallgatok hard rock-ot, hörgős death metált, "sárkányölős" power metált és technikás gitárjátékkal teli progresszív metált mellett gangszta rap-et, reggae-t, ÉRTELMES elektro és dubstep zenét, valamint Lady Gagát.


Mindenki azt hallgat, amit akar és ez a jó a zenében.


22/F

2014. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!