Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szimpatikus az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem szimpatikus az Édes Élet összes szereplője? Nektek szimpatikus Hódi Pamela és Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pár ismerősöm nézi, én néhány éve már nem igazán nézek tv-t így csak akkor láttam belőle, mikor azoknál voltam, akik nézik, szóüval azért tudom miről van szó. Nem tartom felsőbbrendűnek magam másoknál, egyszerűen ezért nem nézek tévét, mert a szabadidőmben, ha valami elé leülök az a számítógép, háttérzajnak meg zene megy itthon, szóval nincs "időm" a tv-re mert mindig van helyette más.


Nekem inkább az nem tetszik benne, hogy nagy kamu az egész, tök egyértelmű, hogy minden meg van szervezve, mindenki be van tanítva, kb. olyanok a "spontán" szereplők, mint amikor a Barátok Köztbe bekerülő új szereplők olyan szarul, természetellenesen mondták a szövegüket, főleg az évek óta ott játszók mellett volt ez még irritálóbb. Na szóval ebben az Édes életben is mindent olyan bénán játszanak el szerintem, tök egyértelmű, hogy béna színészkedés az egész, és ezt az emberek bekajálják, komolyan veszik, és idegesítik magukat rajta, hogy ki hogy él, és hogy milyen gazdagok stb. közben meg a sima fizetésemből ugyanakkora lakást vettem, amekkorába ők a múltkor költöztek a millióikkal, de azt is csak azután sikerült, hogy az Édesélet fizeti őket, és akkor most telt és csak ekkorára? Szóval na... meg állok ma sorban a boltban és látom az újságos standon, hogy címlapon a hungarocell-aranya a berkinek...


Meg láttam egy ilyen lámpás részt, hogy vettek valami drága lámpát, amit Pamela felszerelt, de leesett és eltört.. Szóval még a sztorik is olyan hülyén vannak megírva, az jutott eszembe, hogy vajon hány éjszakán át gondolkodtak, mire kijött, hogy oké a következő részben majd a Pamela eltör egy lámpát...


Bár gondolom igazi felső tízezer nincs, aki beengedné a tv2-t az életébe, ezért muszáj volt fabrikálni egyet.


Ami viszont tetszett, az megmaradt a fejemben, hogy mondta a pamelának a berki, hogy "mióta vagy te ilyen sznob, xy-ból jöttél egy reklámszatyorral" ezen akkorát röhögtem, jött a senki csaj, a pasi hátán felkapaszkodott, bebiztosította magát a gyerekkel a műsorba meg a faszi mellé is, az meg jól leoltotta, hogy kapjon már a fejéhez, mit adja elő magát.


Valahogy ebben benne van a lényge az egésznek, amit csinálnak. A csaj előadja a menő borsószem királykisasszonyt, holott egy reklámszatyros vidéki senki, és hát kb. ez a helyzet a faszijával is ugye.

2014. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!