Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már össze valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze valakivel, csak azért mert magányosak voltatok?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, jól néz ki, kedves srác, jól érzem magam vele, de ennyi, üres a dolog. Nem tudom elképzelni, hogy beleszeretek. Ettől függetlenül gondoltam rá, hogy összejöhetnék vele, de kb. csak azért, mert nagyon egyedül érzem magam a hétköznapokban. Nagyon szánalmas,tudom, de legalább bevallom magamnak is. Szerintem sokan vannak így vele, csak esetleg később jönnek rá. A magány nagyon rossz érv a kapcsolat mellett?
2014. aug. 24. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy még nem..
2014. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ezzel csak őt fogod bántani.. ha nem érzed egyáltalán azt, hogy esetleg képes vagy beleszeretni akkor ne jöjj vele össze !
2014. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbát megér. Hátha megszeretnéd rövid idő alatt. Nem mindig a rögtön tomboló érzelmek eredményeznek boldogságot. Hogy miért? Mert igaz, hogy általuk a csúcson tudsz lenni hamar érzelmileg, de nagyon mélybe is tudsz visszazuhanni. o.O
2014. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Whit55 ***** válasza:
Próbáld meg. Ha úgy viselkedik a kapcsolatban, ahogy kell, ki tudja, lehet beleszeretsz. De ha teljesen biztos vagy abban,. hogy akármit tesz vagy mond, nem tudnál beleszeretni, akkor ne hitegesd! Viseld el a magányt, nyelj egy nagyot, de ne játssz mások érzéseivel, mert lehet ő beléd fog szeretni! Az egy dolog, hogy magányos vagy, de miből gondolod, hogyha összejössz vele és nem lesznek érzések, mellette nem leszel az?
2014. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!