Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel történt ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt ilyen?

Figyelt kérdés

Leginkább férfiakhoz szólna a kérdés:

Van köztetek olyan, aki úgy jött össze valakivel, hogy közben is másik nőbe szerelmes, csak ők valamiért nem lehettek együtt, és nem tudja elfelejteni? Aki csak azért van a jelenlegi barátnőjével, hogy ne legyen egyedül?


Ha volt valakivel ilyen, mennyi ideig nem tudta kiverni a fejéből azt a lányt? Vagy sikerült elfeledtetnie a barátnődnek?


2014. aug. 18. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*Kicsit elírtam az első mondatot, remélem érthető.
2014. aug. 18. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt, hogy másba voltam szerelmes közben, hiszen akkor az ember képtelen mással lenni szerintem. Legalábbis ha én egy kapcs. után szerelmet érzek még mert a csaj dobott akkor inkább egyedül vagyok és nyalogatom a sebeim, talpra állok, nem menekülök az érzéseim elől.


Olyan viszont előfordult már, hogy szingli voltam és egy csajjal tök komolytalanul elmentem iszogatni, aztán egyre jobban alakult az este és a végén a csaj felvitt magához. Gondoltam szexkapcsolatnak nem lenne rossz, de komolyat nem akartam tőle, viszont amikor legközelebb átmentem hozzá akk már vett nekem egy törölközőt egy eldobható borotvát, fogkefét meg ilyenek. Megrándítottam a vállam és azt gondoltam 'ha ez az ára akkor ez az ára' Nem szép dolog, de ismered a mondást....a csajok megtudják játszani az orgazmust, a csávók meg egy egész kapcsolatot is. De aztán nyilván hamar lebuktam, szegény kiakadt és fájdalmában visszament a tahó exéhez. Azóta is vele szenved, ha nem tévedek, bár nem sokat tudok róla.


Hogy mit tanultam ebből? Azt, hogy soha többet nem lehetek ekkora féreg és nem játszhatok más érzéseivel mint valami kis istenség. Mielőtt lesavazna bárki, nagyon jól tudom, hogy mekkora önző barom voltam, de ha érzelmi kielégülést jelent, hogy beszólj akk hajrá, nem sértődök meg :)

2014. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah még annyi, hogy a csaj sem volt százas, hiszen nyilvánvalóan velem akarta elfeledni a volt pasiját, mielőtt elkezdjük őt itt sajnálni.
2014. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad! :)
2014. aug. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!