Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki hisz az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki hisz az igaz szerelemben, lelkitársban meg ilyesmikben?

Figyelt kérdés
ha lehet ne 16 éves kislányok válaszoljanak. akkor még én is hittem. érettebbek, tapasztaltabbak válaszát várom. írjatok egy kort is

2014. aug. 24. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát én merem remélni, hogy van ilyen, mert ha nincs akkor.. :D


21/f

2014. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Én hittem egy ideig, aztán rájöttem, hogy ez fäszság. Minden szerelem igazi szerelem és mindig szerelembe lehet esni újra valaki másba. Persze fene tudja, ezt csak egy 80 éves ember tudná igazán megmondani...
2014. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerelemben nem, lelki társban.. igen, hiszem, hogy van teljes egészében hozzánk passzoló, csak rá kell találni, működjön a kémia, legyen olyan a táv, a körülmények, érezzük ugyanazt. Baromi nehéz.

38N

2014. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én hiszek benne, és bocs, de 16 éves "kislány" vagyok. több, mint egy éve vagyok együtt a párommal, akivel nem csak azért vagyunk együtt, mert jól nézünk ki egymás mellett... hanem tényleg szeretjük egymást. vele szeretném leélni az egész életemet. őszintén, tiszta szívből szeretem. nem találhatnék nála tökéletesebb társat. bár sokszor veszekszünk, mindig kibékülünk, mert nem akarjuk egymást elveszíteni, azt nem élnénk túl. és lehet, hogy nem hiszed el, mert "csak" 16 vagyok... de én ezt érzem. ha mellette vagyok, tudom, hogy a lehető legjobb helyen vagyok, és mellette mindennél boldogabb vagyok. hiszek az igaz szerelemben, mert ez az. nem tudnám magam mással elképzelni... lehetetlen. ha boldogít, majdnem 17 vagyok, most megyek tizenegyedikbe.
2014. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hármas, te megtaláltad?

négyes, ne vedd sértésnek, hogy kikötöttem a kort, csak én is voltam 16 évesen szerelmes, tudom milyen

2014. aug. 24. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, van.

18L

2014. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
hátok.
2014. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Eddig még nem volt viszonzott szerelemben részem. Csókot is csak egy valakivel élveztem eddig, pedig vagy 10 emberrel is csináltam már. Legtöbbel nem vagyunk egy hullámhosszon. Nevetséges badarságnak tartom, főleg azt, hogy minden szinten összeilljenek.

23l

2014. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, igen és nem.

Megtaláltam nagyon fiatalon, hosszú kapcsolat lett, de belefáradtunk. Később sok keresgélés után találtam valakit, akivel igazán összeillettünk, minden passzolt. Nem tudom mi volt a legnagyobb probléma, mert szerintem mindent megoldhattunk volna idővel, de egyre távolságtartóbb lett, és lelépett. Ha nem keresett, kerestem én és fordítva, nem bírunk úgy meglenni, hogy ne tartsuk a kapcsolatot. Hosszú ideig tartott köztünk, de megnősült. Most is sokat beszélgetünk, nem bírunk elszakadni. Szóval a válasz nem. de mégis, mert ha képes lett volna küzdeni, talán másképp alakul.

Évek óta nem bírom elfelejteni, és nem hiszem, hogy valaha elfogom, vagy ő engem.

Merek még hinni, remélem, adódik végre olyan, akivel mindezek megvannak, és pont akkor ugyanazt akarjuk a másiktól. Baromi nehéz lesz, ha lesz egyáltalán olyan személy.

2014. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, bár ez nem jelenti azt hogy feltétlen együtt fogtok maradni.

N 37

2014. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!