Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy plasztikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy plasztikai műtét javítana az életemen?

Figyelt kérdés

Leszögezem, pasi vagyok. Évek óta depressziós vagyok amiatt, ahogy kinézek. Nem érzem magam elég helyesnek egy számomra vonzó nőhöz, semmi önbizalmam. Konkrétan van egy arcvonásom, ami úgy érzem, hogy lerontja az arcom esztétikusságát, és komolyan gondolkodom, hogy plasztikai műtétnek vessem alá magam.

Viszont azt is hozzáteszem, hogy mások azt szokták mondani, hogy nincs velem semmi baj. Ennek ellenére nem igazán szoktam érdeklődést, viszonzást érezni a csinosabb lányok részéről. Szerintetek ha a műtét mellett döntenék, az javítana az életemen?


2014. aug. 24. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mégis mi az a vonás, ami nem tetszik az arcodon?
2014. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen arcvonásra gondolsz?


Hidd el, ha leadsz vagy épp felszedsz pár kilót,totálisan megváltozik az arcformád.(nem viccből írom).


Szerintem akkor tud javítani a plasztika konkrétan az arcon, ha Antal Imre orrod van, illetve ha óriási elefánt füleid.


A műtét akkor javítana a TE életeden, ha őszintén úgy gondolnád, hogy attól JOBB lesz.


Vagy elfogadod és megszereted magad plasztikai műtét nélkül, vagy plasztikáztatsz, aminek 50-50% az esélye, hogy szebbnek fogod magad érezni.Illetve jobbnak.

2014. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Küldesz képet nekem?
2014. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi nem küldök képet, nem adom ki magam.

Az a bajom, hogy nincs férfias arcformám, gyenge az arccsontozatom. Nem vagyok egyáltalán elhízott, sportolok, az alkatom jó.

2014. aug. 24. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szebb arccal sem érdeklőden irántad minden nő.. Szerintem ez nem arcformától függ, hanem hogy mennyire tudod őket lenyűgözni a személyiségeddel.. :)
2014. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Gondolom tipikus kisfiús arc, de nagyon sok csajnak az tetszik ha sokáig fiatalos és nem néz ki 10 évvel idősebbnek a koránál, mint a legtöbb pasi. Esetleg hagyj kis borostát magadon.
2014. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, kisfiús. 25 éves létemre sokan még 18 körülinek néznek. A borosta jó lenne, de túl gyér az arcszőrzetem, nem tudok növeszteni.
2014. aug. 24. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha határozott férfiról van szó, akinek jó a dumája, nem mesterkélt, jó a humora, eredeti a személyisége, önálló, szenvedélyes, van benne élet, van olyan önbizalma ami sugárzik akkor szinte akárhogy nézhetsz ki.
2014. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudsz növeszteni?Volt rá több éved, hogy borostát növessz.Tudod létezik elektromos borotva is,amivel pont, hogy erősödne az arcszőrzeted....


Tehát mindennap borotválkozz, és akkor megerősödik.Vagy minden másnap mindenképp....

2014. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden nap borotválkozom. Ennek semmi köze hozzá. Olvass utána, ez csak egy mítosz hogy attól gyorsabban nő.
2014. aug. 24. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!