Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjak magamnak barátnőt?

Hogy találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom egy kapcsolatra, de bárkinél próbálkozom, mindig csak visszautasítást kapok, amiből már rohadtul elegem van, ezért már sokszor nem is merek próbálkozni, úgyis felesleges kör, amitől még kevesebb önbizalmam lesz... Olyat is megcsináltak már velem kiszemelt lányok, amitől a haverjaim csak néznek, hogy velük még soha nem fordult ez elő, és csak még nagyobb lúzernek tartanak ők is. Például most is volt egy olyan lány, aki megígérte, hogy eljön velem moziba, de utána nekem kellett felhívni, hogy merre van, majd mondta, hogy egy órát késni fog, de végül két és fél óra várakozás után már a telefont sem vette föl nekem. Pedig úgy éreztem bejövünk egymásnak... :(


A fő probléma szerintem, hogy kinézetre nem vagyok túl helyes srác, magamnak jó indulattal 4 pontot adnék, de lehet az inkább 3 vagy 2, és nekem meg a legalább 7-8 pontos lányok jönnek be. És egy kapcsolathoz szerintem az is fontos, hogy azért én is bejöjjek a lánynak, de ez az előbb leírtak miatt lehetetlen, ha nem szabatom át a fejemet... Arra meg nem igazán van most per pillanat pénzem, pedig azonnal élnék egy ilyen lehetőséggel, ha lenne. Tudnék esetleg valamit tenni szerintetek, vagy esélytelen a dolog?


28/F



2013. dec. 29. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy lejjebb kell adnod az igényeid vagy egzisztenciádat megnövelni vagy esetleg jó dumát, stílust öszerakni...
2013. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom lejjebb adni az igényeimet, mert egy számomra nem szép csaj szexuálisan nem tud vonzani... Amit természetesen meg is értek én is fordítva, sőt el is várnám, hogy annak tartson, de nincs az a csaj, akinek szerintem én az lennék! :( Legszívesebben reklamálnék ezért valahol, ha lehetne, de sajna nem lehet...
2013. dec. 29. 02:10
 3/9 anonim ***** válasza:

igény -

önbizalom +

kitartás +

majd mennifog ;) (ha ezt betartod)

2013. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
véleményem szerint , a külső megjelenés már magába ad 3-4 pontot...nem mind1 hogy milyen a megjelenésed ..ha átlagos az öltözéked.. 10-ed annyi lány sem fog megnézni mintha elegánsba öltöznél ..olyan öltözékekbe te is jobban éreznéd magad és büszkébben sétálgatnál bárhol, kel egy jó duma , vicces legyél,de ne gyerekesen vicces, nézd a lány érdekeit .. találj ki más helyet mint mozi.., ha úgy érzed nincs témátok egymással akkor felesleges folytatni szerintem az egész ismerkedést, de ha látod hogy téll van miről beszélni , akkor olyan helyre vidd ahol eltudtok beszélgetni , jobban megismerje a belsőd, figyelj oda rá, legyél vele aranyos , időnként meglepheted apróbb dolgokkal amiknek örülne, és hogy miknek örülne? a sok beszélgetésből az is kiderül hogy milyen..ha nem romantikus típus akkor az olyan úgymond udvarlásokat ne is erőltesd mert csak hátrányba leszel.. ha nem annyira nyálas te se legyél az..igazából most más nem jut eszembe.. remélem azért valamennyire valamit tudtam segíteni :)
2013. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+ még a sport..a jó test, nem muszáőj szarrá gyurtnak lenned, csak azét látszodjon rajtad hogy edzel és alakulsz...hidd el az is ad önbizalmat, véleméynem szerint nagyon jó dolog a konditerem..kizárja a külvilágot ,mikor ott vagy teljesen más , nem gondolsz másra mint , hogy edzél edzél edzél és jobb legyél, megtudom csinálni megtudom csinálni, elérni egy célt és egyre egyre jobban jő az önbizalom ezzel is ... dehát bárki belém köthet aki nem így gondolja , én csak egy személyes dolgot mondtam ..mindenkinek lehet más a véleménye
2013. dec. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a legyél aranyosig még ok de a többi az már nagyon nem okés...

vegyél neki ezt vegyél neki azt és szép lassan a gatyád is rámegy..

2013. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
direkt írtam hogy apróbb dolgokkal , és az hogy kb 2-3 hetente meglepné vmi kis dologgal , nem azt jelenti hogy a gatyád rámegy...és épp azért nem kell túlzásba vinni a dolgot..hogy minden talikor meg stb mindenféle szírszart venni neki
2013. dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megjelenésbe én is hátránnyal indultam, de volt egy dagadt haverom, aki meg szinte a 0-ról! Nos míg én azzal voltam elfoglalva, hogy hogy vegyek a kevés zsebpénzemből drága márkás menő göncöket, ő leszólította a csajokat és sorba felszedte őket... De mesélhettem volna most a pizzaképű rokonomról is! :D

Ami javaslok, hogy tedd félre a csajozást és rakd rendbe az életed. Érd el azt amire vágysz. Az életedben elért sikerek a kisugárzásodból látszani fog, amit ha csak belépsz egy terembe is mindenki észrevesz! :D Na ez vonzó! :) A szerelem úgy is akkor talál meg mikor a legkevésbé számítasz rá!

2013. dec. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha másra nem gondolj arra hogy Barney Stinson is egy 4esnek értékeli magát és mégis... A külső sokat számít a nőnek, (kinek nem?,) de számít nekik más is és ha azokra rágyúrsz, akkor bőven lehet esélyed. :)
2013. dec. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!