Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit vártok el a fiúktól az alábbi felsorolás közül?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk az elején, hogy én is lány vagyok, csak kezdem úgy érezni, hogy nekem túl nagyok az igényeim a fiúkkal szemben. És kíváncsi vagyok, hogy lánytársaim hogyan vélekednek erről. Az alábbiak közül mik azok, amiket feltétlen elvársz egy fiútól (vagy legalábbis kiemelkedően fontosnak tartasz)? Elég sorszámot írni. :)


1. Legyen hűséges, tehát ne csaljon meg, ne is flörtöljön mással, csak te érdekeld párkapcsolat szempontjából.


2. Te legyél a legfontosabb személy életében a családja után és/vagy mellett.


3. Legyen változatos, ne unalmas személy. Hirtelen jött helyzetben vagy vészhelyzetben legyen talpraesett.


4.Legyenek életcéljai, továbbtanuláshoz/munkához motivációja, és esetleg valami normális hobbija, pl. sport.


5. Legyen egy kis humora is. Ehhez a ponthoz sorolnám, hogy ne káromkodjon sokat. Sokszor nyilván jól esik és poénos, de ne legyen kötőszava a "b+".


6. Törődjön veled sokat, legyen figyelmes, gyengéd, romantikus, türelmes, aggódó, bátor, huncut. De adjon szabad teret is, hogy te is élhesd az életed.


+7. Azért legyenek szexuális igényei is:D


Miután ezt elolvastátok, szerintem komplett idiótának tartotok, de úgy érzem, ezek alap é természetes dolgok (legalábbis a nagyja biztos.). És tudom, nagyok az elvárásaim, de én ezeket azért várom el a fiúktól, mert ezeket én is megadnám annak, akit szeretek. :) És nem hiszem el, hogy nincs olyan fiú, akiben minden megvan, amit szeretnék, tehát nagyjából ez a hét pont + egy viszonylag jó külső.


Ti, lányok, mennyire értetek egyet? Melyik ponttal nem, melyikkel igen? Ha van rá időtök, akkor indokoljatok is! Köszönöm! Szép estét! :)


L


2014. aug. 24. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Emellé legyen minimum egy mergája.

Tudod, az elvárás csak akkor korrekt, ha viszonozzák. Nem volt még eset rá.

2014. aug. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Verda nem kell :D nyilván jó ha van, de ez eszembe se jutott és nem is érdekel :)
2014. aug. 24. 20:41
 3/12 YuY ***** válasza:

Tökéletesen leírtad egy kiskutya adottságait.

Minden pontnak megfelelőt nagyon nehéz találni, de én drukkolok neked! :)

2014. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csávó vagyok,rám mind a hét pont igaz kicsit- :)
2014. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es! Nem hiszem el, hogy nincs ilyen fiú!
2014. aug. 24. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Természetesen ha ilyenek az elvárásaid, neked is viszonoznod kell, de szerintem ezek a jó kapcsolat alapfeltételei :))


Az 1. ponthoz azt fűzném hozzá, hogy ha esetleg megnéz más lányokat, az még nem zavarna, mert hát mégiscsak fiúból van..

2. z is természetes, de pl. eleinte ha a barátaival sok mindent megbeszél, még az is természetes.

3. A talpraesettség nálam nagyon fontos :)

A többi meg úgy ahogy van, rendben van, bár ha néha-néha elkésik, vagy valamit elfelejt, késik, stb. vagy nem úgy jönnek össze a dolgok, az még belefér.


De alapjában véve szerintem normális elvárásaid vannak :) Csak nehéz ilyen fiút találni, aki mindezt ÉRTED is megteszi :)

2014. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 YuY ***** válasza:
Biztos, hogy van, és rám is igaz a többség, nem erről van szó...
2014. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hűség és a szeretet nagyon fontos, de én nem várom el hogy én legyek a világon a legfontosabb dolog. Persze az jó ha az elsők közt vagyok. :) a többivel is egyetértek. De nem várom el hagy gazdag legyen vagy tökéletesen fessen..
2014. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. ez szerintem alap elvárás

2. ezt gondolom te is úgy érted, hogy miután már jó ideje együtt vagytok, de én még a családja mellé a legjobb barátait is belevenném

attól hogy velem van, a barátait se hanyagolj (de engem se)

3. egyetértek, ha unalmasnak találok vkit, az a kapcsolat úgyse tartana sokáig

4. ez szerintem is fontos

5. szintén

6. én mondjuk nem pont ezeket soroltam volna fel, de persze mindenkinek mások az igényei, így erről nem tudok véleményt mondani

egy részével egyetértek

7. ettől nem nagyon kell félned :D

2014. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Fontos hûség ezt elvárom.

2. Idõvel elvárnám, hogy a családja után én legyek a legfontosabb de egy ilyen pár hónapos kapcsolatba nem várható el szerintem. Fõleg olyanba amiben a felek a kapcsolat elõtt nem ismerték egymàst csak úgy összejöttek pár randi után.

3. Én is unalmas vagyok, nem tudnék mit kezdeni egy pörgõs emberrel. Nem gond ha unalmas.

4. Jó ha van életcélja de ha nincs jelenleg az se baj. Idõvel kialakul majd. Nem baj ha nincs hobbija, ha megismer akkor lesz. :)

5. Humor az szükséges.

6. Beérem napi két öleléssel, nem vagyok túl érzelmes ilyen téren. Sok az amit leírtál ehhez a ponthoz.

7. Fontos, hogy érdekelje a BDSM és szeressen irányítani. :D

2014. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!