Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a szerelemnek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a szerelemnek is vannak fokozatai és az ezzel járó fájdalom is nagyobb. szerintetek? Felsorolás lent.

Figyelt kérdés

-amikor talán nem is vagy szerelmes belé és ha elhagy akk semmi kül. simán tovább lépsz.

-amikor már talán kezdel érezni valamit iránta és ha kidobb akk egy kicsit rosszul érzed magad de azért még elfelejted.

-amikor már tényleg szerelmes vagy belé és ha elhagy na az már megvisel és már nehezen felejted el

-amikor teljesen bele vagy zúgva és ha elhagy ilyenkor érzed legrosszabbul magad és ez tényleg padlóra küld.

-viszonzatlan szerelem talán ez a legrosszab és csak annyi különbség van az elözöhöz képest h itt nem voltatok együtt.

-sztem az utolsó kettőről elmondható h bár nagy nehezen túlléphet rajta az ember de sztem soha nem fogja elfelejteni(és ami engem illet ha néha látom valahol vagy beszélek vele ha nagyritkán összefutunk nem tudok rá ugy nézni mint másra mert ugy érzem ő életem szerelme)


2011. dec. 5. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mind abszolút igaz, de túl kell lépni még ha nehéz is, hiszen az élet megy tovább...
2011. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég érdekes,hogy fokozatai vannak ,de talán lehet így nevezni. Viszont szerintem nem a viszonzatlan szerelem a legrosszabb. Hanem az mikor szeretitek egymást ...olyan filmbe illően,de valami miatt mégsem lehettek együtt. Mert mondjuk például az eszed egyszerűen nem engedi,hiszen tudja,hogy mi lenne a vége megint.

Egyébként a viszonzatlan szerelem tud fájni,viszont az általában nem is igazi ha nem ismered teljesen az illetőt,csak futólag. Én is voltam viszonzatlanul szerelmes olyan 14 évesen . Olyan 2 évig nem is érdekelt senki más nagyon durván beleestem. Ma már csak nevetek rajta,mert azóta tudom,hogy az nem is volt igazi érzés akkor.Persze ez már nagyon rég volt.

2011. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen fokozatok nagyon jól írtad le, de sztem ahhoz h vki túllépjen egy komoly kapcsin is csak akaraterő kell!

egy lányt elakartam venni közös lakást néztünk már meg családalapításról volt szó egyik nap egy sms ben elküldött a halál faszára h inkább egyik előző pasijával ápolgatja majd tovább nemi életét!!

Amíg elolvastam az üzit meg is emésztettem pedig az életemet is eldobtam volna érte, annyira szerelemes voltam belé de ott abban a pillanatban kijózanodtam belőle, este már egy prostinál voltam és egy közös képet küldtem neki a prostival h ennyire bánt amit tett, rá fél évre egyszer mentem metróval és egész véletlen abba a kocsiba szálltam be ahol ő is ült, észrevett és elkezdett bőgni hát ennyit a szerelemről!!!!!

én meg jót nevettem rajta XD

2011. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A viszonzatlan szerelem tud nagyon fájni de még mindig jobb, mintha beteljesült volna és utána ért volna a csalódás... Szerintem. Meg nem kapni jobb mint megkapni és elveszíteni...
2011. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nyílván erre most nem tudom azt mondani h igaz :) de taáln idővel igazat fogok tudni adni neked
2011. dec. 5. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
helytálló a leírás, egyet értek.
2011. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

14:38


Hát szép kis történet nyílvaán akaraterővel tul lehet lépni rajta de azért nem könnyü és szerencsére nem minden végződik ugy ahogy leirtad és tudom ez csak a te tőrténeted

2011. dec. 5. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
A viszonoztatlan a legrosszabb, ez biztos
2011. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
örülök h valaki egyetért.
2011. dec. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!