Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony lányok! Inkább magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok! Inkább magas vagy alacsony fiúk?

Figyelt kérdés
Főképp a 150-160 cm közötti lányok véleményére lennék kíváncsi. Ha magas fiúval akkor miért, ha alacsony fiúval akkor miért?

2014. aug. 24. 22:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ugyanaz mint a 10-es. 148 cm magas vagyok és ha egy srác sokkal magasabb akkor én is hülyén érzem magam.
2014. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

154 cm vagyok. Eddig csak magas barátaim voltak. A 185-6 centis mellett elég hülyén néztem ki :D Például már a kezét sem tudtam kényelmesen megfogni. Számomra az ideális a 175-180 centi.

Alacsony barátom még soha nem volt.

Egyébként számomra annyira nem meghatározó a magasság, tehát úgymond a "véletlen" műve, hogy mindig magas férfitársaim voltak.

2014. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 153-4 cm vagyok. Eddig 2 barátom volt,egyikük 186,a másik 182 cm magas volt. Utóbbi mellett nem éreztem kényelmetlennek pl. a kézfogást vagy hasonló és amúgy is preferálom a magassarkúkat (max. 8 cm). Viszont valahogy úgy alakult, h továbbra is csak magas (értsd: 180-195 cm) fiúk udvarolnak nekem. (Nem emiatt,de egyikükkel sem jönnék össze). Egyébként sztem nem a magasság a döntő tényező. 15l
2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!