Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy 10/10-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy 10/10-es pasi egy szórakozóhelyen folyton néz de nem jön oda, és csak üzenetekben beszélünk?

Figyelt kérdés

Csütörtökön elég messze utaztunk a barátnőimmel egy szórakozó helyre. Ott volt egy fiú,aki szinte egész este nézett, majd mielőtt hazament volna odajött,bemutatkozott és megkérdezte a nevem, s hirtelen el is ment.

Azután beszéltünk közösségi oldalon elég sokat, mondtam hogy szombat este lehet még elfogunk oda menni.

Voltunk is.Mikor ott összefutottunk köszöntünk egymásnak, annyit kérdett hogy mikor érkeztünk,s már mondta is,hogy megy mert várják a haverjai.

S ennyi volt. Egész este ott táncoltam és ő is pár méterrel arrébb. Láttam hogy sokat néz de nem jött oda hozzám táncolni,még csak ki sem hívott beszélgetni. Pedig volt pár fiú aki így próbálkozott.

Szerintetek miért nem? Ha tetszem neki akkor miért nem akart még beszélgetni?


Nagyon jól néz ki, 10/10es pasi, sosem hittem volna hogy egy ilyen szólít le, de hát ennyi is volt csak...

Ti mit gondoltok?18L


2014. aug. 24. 22:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
lehet azt várta, hogy te menj oda hozzá :)
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem adtál egyértelmű jelet neki?
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem növesztett elég nagy tököt, hogy legyen bátorsága..
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet kicsit félénk
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ami azt illeti véleményem szerint ő nem biztos benne, hogy 10/10-es és bizonytalan, talán félénk, talán fél, hogy beég valamivel, vagy nem jön össze


vagy a fene tudja, lehet, hogy szűz

2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Külsőre lehet, hogy 10/10, de belsőre nem tűnik jó partinak, ha még odamenni sem képes.
2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát mosolyogtam rá mikor elmentem mellette...meg mikor először köszöntünk egymásnak gondoltam még marad ott beszélgetni de akkor is hamar elhúzott.

Először azt hittem hogy nagy csajozós, mert ilyen külsővel bárkit megkaphat ezért is volt fura ez az egész.Hamar haza is ment utána pedig tudja,hogy nagyon ritkán járok arra.

2014. aug. 24. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztos valami baja van, jobb is ez így, felejtsd el.
2014. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10/10-es pasik nem járnak szórakozóhelyre, hanem minimum házibulit szerveznek a saját más félmillió dolláros villájukban. De te valami olcsó ribi vagy, aki egy tetovált, kigyúrt cigánygyerektől már hasra esel. :DDD
2014. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De milyen baja, ha tetszem neki?(ő mondta,hogy nagyon szépnek tart)mondjuk véleményem szerint nem vagyok egy nagy szépség, de már akkor este is sok jó visszajelzést kaptam..nem értem mi a probléma. Lehet én kellett volna odamenjek?
2014. aug. 24. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!