Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy kellenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy kellenek az idegen visszajelzések? Van pasim 2éve, de újabban jólesik, ha valaki odajön egy szórakozóhelyen.

Figyelt kérdés
Persze, semmi se történik, csak elbeszélgetünk, de mindig megmondom, hogy van barátom, és akkor elmennek. Főleg most ért sok inger egyszerre, mert beleugrottam a pesti éjszakába, ahol naná, hogy voltak külföldiek. Akkor most nem szeretem a pasimat, mert tetszenek az új impulzusok?

2013. júl. 10. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. A dicséret sosem esik sza@rul.

Még akkor sem, ha az embernek van párja.

2013. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, h normális - mindkét félnek egy kapcsolatban szüksége van az ellenkező nemtől érkező energiákra, csak kell egy szigorú határt húzni (amit Te megtettél) és nem szabad ezt elmondani a pasidnak, mert (jogosan) fájna neki.
2013. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elhanyagol a fiúd. Nem dícsér, nem kedveskedik, nem vesz virágot csak úgy, és nem érzed magad nőnek mellette. Gyanús hogy a kapcsolat laposodik.

Jó csaj vagy amúgy?

2013. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm.. virágot valóban nem vesz. Viszont annyira nem is igénylem. Amivel meg tud lepni az a kaja, de nekem meg ugye nem olyan fontos a kajálás, mint neki..
2013. júl. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!