Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12éves vagyok Nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves vagyok Nem bírok leszokni a farokverésről mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert hívő gyerek vagyok és nem akarok...paráználkodni...meg sz.xfilm stb...mit tegyek???hogy szokjak le errőL????
2010. jan. 15. 23:34
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
hát ha neked a vallás fontosabb mint az ilyen mindennapi kis örömök,akkor hajrá... ezt sosem értettem miért kell szenvedni az embereknek azért mert hisznek valamiben de hát... Imádkozz istenhez hogy szoktasson le hátha bejön.
2010. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Biztos vagy benne, hogy le kell szoknod arról, ami minden szempontból természetes? Nyilván a helyszín és az időpont függvényében.
2010. okt. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó srác vagy, nekem tetszik, hogy felmerült benned ez a dilemma.
2011. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 falex0011 válasza:

én is 12 vok és én is verem am 16cm

neked mekkora

2012. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ez a kérdés nagyon kamunak tűnik
2022. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!