Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha fiús lány vagyok es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fiús lány vagyok es meg otaku is?

Figyelt kérdés

Tornacipőt hordok, farmereket/szoknyákat nem/, a hajam nem rövid de fel szoktam kötni, belebújós pulcsikat hordok, mintas polokat(amiket néha a 'fiú osztályról' veszek, a pólókat mindig onnan szerzem)

Az otaku az a kocka Japán megfelelője, vagyis nem teljesen mert az az otaku aki túlzottan szereti a mangákat, animéket de e mellett kimondottan szeret gépezni és tv-t nézni. 14L


2014. aug. 25. 02:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Lehetsz leszboszi.
2014. aug. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
ha emellett, még kevésbé attraktív is vagy, és nem igazán teszel ellene, akkor hosszú magányos élet vár rád az álomvilágodban. Amúgy meg mindenkinek joga olyan életmódot folytatni amilyet szeretne, nekem meg jogom van azt mondani hogy ez gáz.
2014. aug. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mar elkepzeltem nehanyszor hogy egyedul fogok meghalni/varj megse egyedul/ a cicaimmal. De en kedves macskas neni akarok lenni. De majd a cicaimnak sem lehet parjuk. Egyedul lesznek mint en. 69en lesznek.

Koszi a valaszt.

2014. aug. 25. 03:26
 4/13 anonim ***** válasza:
azért ne vedd a szívedre, nem kell hogy "gáz" legyen, ahogy korábban mondtam, csak ne vidd túlzásba. Ezek csupán időszakok az életben, ami abszolút nem megvetendő, amit jobb esetben "kinő" az ember, minek során tapasztal, máshogy kezdi szemlélni a világot. Az már inkább megvetendő ha valaki nem hajlandó felnőni, és ugyan abban a tévhitben ringatja magát egy életen keresztül.
2014. aug. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
irtam am privatba!!! hahooo!
2014. aug. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
boszika, már mondtam, hogy csini vagy, nyugi!
2014. aug. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Pikacsu legyél
2014. aug. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is irtam már Neki,hogy helyes csaj de nem hallgat ránk :-o
2014. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a probléma? Ugyan olyan stílus, mint az emó, rocker, hippi. Nincs vele semmi gond.
2014. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak ne ilyen macskás néni legyél :)

[link]


Amúgy animézni, gépezni TV-zni sokan szeretnek , én is : 27 évesen is.

2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!