Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Srácok! Nektek bejönne egy...

Tina. K kérdése:

Srácok! Nektek bejönne egy nagyothalló (hallássérült) lány, aki mellesleg tök átlagos, csak éppenséggel a külvilággal másképp viselkedik, mint például a családjával?

Figyelt kérdés
Vagy éppen, kívülről könyvmoly, a családnak kocka? És szereti a japán dolgokat? Átlagosan néz ki, és nem követi a divatot, abban van, amibe lenni szeretne? 14/L

2014. márc. 20. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem a hallássérültségével van gond, hanem azzal, hogy kevés az önbizalma.
2014. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2014. márc. 20. 17:28
 4/18 anonim ***** válasza:
23%

átlagos - nem követi a divatot...

ez a kettő alapból üti egymást.


mi a könyvmoly meg kocka? mit jelent hogy másképp viselkedik? sok részletet lehet tisztázni.


nem kell aggódnod, ha nem vagy bűnronda, pár éven belül felszed valaki. kérdés, hogy te kinek adod oda magad.


én ismertem ilyen lányt, kicsit zavaró, hogy az egész utca hallja, miről beszélgettek, de ha értelmes lenne, akkor elnézném. sok ilyen apró hiba lenne amit el lehetne nézni, de legtöbbször nálam a személyiségen, értelmen bukik el minden.

2014. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tehát folyamatosan ordítana? Az elég zavaró lenne. Ha halk azzal nincs baj.
2014. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most honnan jön ide az ordítás? Alapjáraton csendes vagyok, és nem szeretem, ha valami illetlent tesznek bizonyos helyeken.
2014. márc. 20. 19:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem igen, ugyanolyan ember vagy mint bárki, aki meg igy erzi , hát az meg egy jó nagy bunkó :) !
2014. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahogyan fentebb is írtam, az önbizalmaddal van gond. Ha az rendben lenne, ez a kis betegség senkit nem érdekelne:) Mert így, hogy nincs önbizalmad, a kisugárzásod is negatív, ami nem éppen vonzó.
2014. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát, ez igaz. De ehhez gondolom önbizalom kell. Amiből nekem nem igazán van...
2014. márc. 20. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Majd kikupálódsz, megjön majd az önbizalom is. :)
2014. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!