Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nők annyira egyenjogúak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők annyira egyenjogúak akarnak lenni miért kell magasabbnak lennie egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Miért gáz ha kisebb a srác vagy ugyan akkora mint a csaj?

2014. aug. 25. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze az egyenjogúsághoz?:D
2014. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
Az én emberem alacsonyabb majdnem egy fél fejjel de imádom és megveszek érte. Kicsit néha "rossz", h nem hordhatok mellette magassarkút, de az élet ezerszeresen kárpótol a nagy szívével és a jellemével. Imádom.
2014. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert gáz csóknál lehajolni a pasihoz :D
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a magasságos dolgot ignorálom, mert én sem tudom mi köze az egyenjogúsághoz. Viszont a nők egyenjogúságáról, meg a ma annyira divatba jött feminizmusról lenne pár megjegyzésem. Férfit és nőt egyenlően kezelni olyan mintha egyforma bánásmódot és megítélést akarnál rá erőltetni egy IFA-ra és a Porsche sportkocsira. A kettő természeténél fogva nem ugyan az...ebből kiindulva a kettőt nem lehet összehasonlítani és egyenlően/egységesen megítélni. Ha időben oda akarsz érni a héten már vagy 20. stadion megnyitó ünnepségre, akkor a Porsche a jobb, míg ha tűzifát akarsz bespájzolni, akkor az IFA-ra több lopott fa fér. Jó nyilván jogi értelemben minden ember legyen egyenlő, ez alap. De akik azon rinyálnak, hogy ők olyan kib*szottul egyenlőek, hogy őket ugyan ne hívja meg egy italra senki és ne merészeljem előre engedni, vagy tartani neki az ajtót, az szimplán idióta. Fizikailag/anatómiailag és pszichológiailag különbözőek a férfi és a nő. Genetikailag szándékosan különbözőre tervezve, más-más célra létrehozva. Nem lehet és NEM KELL teljes egyenlőséget létrehozni. Amúgy a személyes észrevételem, hogy a mai nagy feminista harcosok, általában a vállalhatatlanságig elhízott, vagy elviselhetetlen természete révén számtalanszor kikosarazott nők, akik nem hajlandóak tudomásul venni, hogy velük van a probléma, nem pedig az összes férfival, mert könnyebb a "minden férfi disznó"-t skandálni, mint beismerni, hogy "b*szki, egy elviselhetetlen vagy igénytelen hárpia vagyok, és érthető, hogy a kutyának nem kellek". Az igazi feminista nem azért rinyál, hogy lealacsonyítom azáltal, hogy kifizetem a kávéját, hanem mondjuk az utóbbi időkben Indiában lezajlott tüntetésekre és az azt kiváltó okokra irányítja figyelmét.

Még annyit, hogy sokan tévedésben élnek...a női egyenjogúság és a feminizmus mint az elsőnek a neve is mutatja: NŐKNEK A FÉRFIAKHOZ VISZONYÍTOTT EGYENLŐSÉGÉRŐL szól, de sokaknál a feminizmus kimerül abban, hogy "fujj-fujj fiuk, a lányok a jobbak, igenis mi csajok vagyunk a menőbbek, ti meg bénák vagytok srácok bibibíííí!"

2014. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetértünk Kalymdor, eleve különböző dolgokat nem lehet egyformán kezelni. Ezért fog kihalni a fehér ember hacsak vissza nem térünk a normális kerékvágásba. Ahol nincs ennyi emancipunci, meg feminista népességrobbanás van, míg nálunk csökkenés
2014. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4.!

Egyetértek, de az érem másik oldalát is kihagytad. :D

Rengeteg olyan "férfi" is van, akinek az agykapacitása kimerül abban, hogy a nő szüljön és takarítson. :D

2014. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
4 és 6+1:)
2014. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4.! Szintén egyetértek. Én annak örülnék ha először is jogi egyenlőséget kapna a két nem. Az amcsi feministák sírnak hogy elnyomják őket, ahhoz képest találd ki melyik nem kap kevesebb büntetést ugyanazért a tettért, ki kapja váláskor a gyereket "mert ő az anyjuk" (akkor is ha apuci jól keres, van biztos állása, sosem követett el semmit anyuci pedig részmunkaidős alkoholista aki veri a gyerekeket és naponta egyszer ad nekik enni... max) ki ússza meg hogy agyba-főbe veri a párját vagy folyt a kádba 3 gyereket.

Ha valaki nem tudná mi folyik amerikában "feminizmus" címszó alatt keressn rá Chanty "Big Red" Binx-re.

2014. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4-es szerintem te kevered a szezont a fazonnal. Az egyenlőség nem jelent egyformaságot, ahogy a nemi szerepek eltörlését sem. Szerintem sem hasonlítható össze egy férfi egy nővel pl társadalmi szerepvállalás terén, de mindkettő önálló individuum aki képes az önellátásra és - bár ezzel sokan nem értenek egyet - az értelmi képességeik sem térnek el jelentősen. Az egyenjogúság csupán annyit, jelent hogy mindketten azonos lehetőségekkel élhetnek, de rajtuk múlik hogyan teszik ezt. Hogy ez mennyire valósul meg vagy nem valósul meg az életben az más kérdés.


A kérdezőt viszont nem értem, mi köze az egyenjogúságnak a magassághoz vagy mások egyéni ízlési preferenciáihoz azt nem tudom.

2014. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egyenjogúság jogi dolog. A nemi szerepek tiszteletben tartása más kérdés. Egyenjogú vagyok ha ugyanazért a munkáért mondjuk ugyanazt a fizetést kapom mint egy férfi. Ez sajnos még a mai világban sincs mindig így.

A nemi szerepek más kérdés. Én szeretem ha egy férfi férfiasan viselkedik. Nem várom el hogy előre engedjen, de jólesik és vonzó dolog. Cserébe én is nőies vagyok. Ezzel még az egyenjogúságom nem csorbult :-)

Magasság: Nem kötelező hogy a férfi legyen a magasabb, de azért általában és átlagban is ez a helyzet. Mi a volt férjemmel egyforma magasak voltunk és ez nem zavart. De hogy ennek semmi köze az egyenjogúsághoz de még a nemi szerepekhez sem, az tuti.

2014. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!