Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mért van? Fontos 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mért van? Fontos 18F

Figyelt kérdés

Az mért van hogyha valamelyik barátomnak ismerősömnek bármilyen baja van én azon vagyok hogy segítsek legyen az bármilyen probléma.

De ha nekem van/volt bajom egyedül voltam mert olyankor hirtelen senki nem ér rá :/ én csinálok valamit rosszul? Légyszives normális válaszokat!


2014. aug. 25. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igaz barát a bajban is barát...ezek szerint kihasználnak
2014. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen, ehhez jobb ha hozzászoktatod magad. Nem mindig kapod vissza azt a jót amit te teszel meg másokért.
2014. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már sokszor elhatároztam hogy nem fog érdekelni senki de az a baj hogy nem tudok nemet mondan. :/
2014. aug. 25. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.. De hát ez van. :) Van amikor magára marad az ember, de nem szabad elkeseredni mert jobb nem lesz tőle.. Ezért kell mindig a pozitív dolgokat nézni és nem a negatívakat. :)
2014. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Itt is próbálok segíteni, személyesen is, amiben csak tudok. Annyit kaptam vissza, hogy itt megtaláltam azt a barátomat, akivel mindenről tudok beszélni és kölcsönösen segítünk egymáson.
2014. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam uggggyanez van.
2014. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!