Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az ha velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha velem van a parom kevesbe faj a hasam?

Figyelt kérdés

Lanyok nalatok os van igy?

most jott meg a menstuaciom es nagyon gorcsoltem..akarmit csinaltam egyszerun annyira fajt h abbakellett h hagyjam..

Atjott a parom..es kb mintha elismult volna..elviselhetobben faj. miert van ez?!


2014. aug. 25. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert másra koncentrálsz.
2014. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a párod jelenlétében nyugodtságot érzel, és nem görcsölsz úgy rá, a gondolataid a bajról elterelődnek másra. :)


Nyugodj meg velem is szokott ilyen lenni. Ha a barátom itt van akkor az ilyen piros napokat elég simán átvészelem, pedig én ilyenkor elég feszült, meg hisztis vagyok, de ha a barátom velem van akkor jóformán észre sem veszem :)


Ha nem tud itt lenni de beszélünk telefonon az is megnyugtató számomra és az is szokott segíteni. De régebben amikor nem volt barátom meg semmi, a barátnőm javasolta hogy nézzek egy olyan vicces filmet ami leköt és jókat nevetek rajta és az is segít olykor olykor, de ideig óráig jó csak.

2014. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaz!:3

de az a baj h hiaba koncentralok masra..probalok nemfigyelni ra mint mas napokon h semmi bajom..de nemmegy..mert ugy megjobban begorcsol es egyszeruen muszaj befejeznem mert osszeesek tole!:/ a gyogyszer se hasznal mindig..pedig sokat kiprobaltammar.

De ugy latszik h a baratom a legjobb gyogyszer.:D :3 vagy nemtudomxd

2014. aug. 25. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy van:) ez teljesen rendben van igy. Csinaljatok kozos programot, ez nem betegseg ;) egy jo kis seta es lekuzdod az elso fajdalmas napokat.
2014. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!