Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házi nyúlra nem lövünk? 17/ F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi nyúlra nem lövünk? 17/ F

Figyelt kérdés

Mi a rossz abban ha egy lány osztály társadál járnál ?

Illetve enyhén pigmet hiányos a kezem.. ez a lányoknak nem jönbe mi ? Vagy lányok mi a véleményetek ? az hátrány ha pigment hiányos a kezem ?



#házi #nyúl #lővünk
2014. aug. 25. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, ha pigmenthiányos a kezed.
2014. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul én lövök majd házinyulra suliba:D
2014. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan osztálytársaim, akik már 2 éve járnak.. és szerintem még egy jó darabig együtt is maradnak :)

Viszont olyanra is volt példa, hogy az egyik lánynak már hamarabb volt barátja, és csak azért átiratkozott a fiú a mi sulinkba ( az osztályunkba), hogy többet lehessen a lánnyal. Kb 2 hónap múlva szakítottak.. vicces, aztán ki nem állhatták egymást :D

A pigment hiánytól meg nem lesz egy ember "kevesebb", nem befolyásoló tényező :)

2014. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdted a kérdést ezzel a "házinyúl" dologgal, azt hittem, oda akarsz kilyukadni, hogy mi a rossz abban ha a húgodat vagy nővéredet dugod :D XD Örülök, hogy végül osztálytárs lett belőle... amúgy farokság, miért ne járhatnál osztálytárssal?
2014. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pigment hiányos a kezem. De nem nagyon szembetűnő. Volt olyan fiú osztálytáryam aki kb 3 év után megkérdezte: higy tudtál ilyen furán lebarnulni? Elmondtam mi a helyzet ás csak mosolyogva annyit mondott: aranyos :)
2014. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15/L utolso voltam
2014. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem se feltűnő :D Csak egy kicsit sötétebb :D
2014. aug. 25. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs sem a pigment hiánnyal sem a pigment túltengéssel. Legalábbis remélem. Mind a kettőm van.

Az osztályomban a fiúk alacsonyak. :/ Ha magasabbak és kedvesek lennének, akkor nem zavarna, hogy osztálytársak vagyunk. 15L

2014. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

csak az lenne a baj ha hiperpigmentált lennél és akkor sem 100%

amúgy meg egy tanács... minden nyúlra lövünk ami él és mozog higy nekem megbánod ha nem :D

én visszasírom a középsulit ... mai fejjel még a kozgáztanárnőt is levartam volna ..

27/f

2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15/L :D lehet hogy te vagy túl magas :D Általánosban nálunk is volt egy csak aki 175cm volt :D 8 év végére már. ős sem számított nagynak :D Értem hát akkor majd jobban oda figyelek :D Lövöldözésre :)
2014. aug. 25. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!