Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Házi nyúlra nem lövünk! "...

"Házi nyúlra nem lövünk! " szokták mondani, akk ha tetszik egy osztálytársam ne is próbálkozzak, v mi?

Figyelt kérdés

16/L

Észrevettem, h párszor amikor ránézek egyik fiú o.társamra, sokszor azt észlelem, h néz. Mindig elfordítom a fejem, mert picit zavarba jövök ilyenkor.. Am nekem bejön, viszont keveset beszélünk. Szerintetek szimpatikus lehetek neki esetleg? És ha igen, akkor hogyan beszélgessek vele? Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet? Tudtok tanácsot adni?



2014. jan. 8. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szeritnem kölcsönösnek látszodik
2014. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bármelyik fiú osztálytársamra, ha ránézek akkor néz. Sőt mosolyognak is.
2014. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mi volt a lecke ebből vagy abból, mond hogy mennyire nem érted ezt az anyagot kérdezd meg hogy ő érti-e. Meg ilyesmi. Amúgy nagyon sokáig én is osztálytársamba voltam belezúgva és nekem is sokan mondták de a nagynénim is osztálytársához ment feleségül ès úgy 14 évs boldogok. Szóval hajrá ;)
2014. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2/3

Nem igazán szoktam fiúkkal beszélgetni. Mindig bnőimmel vagyok az osztályban. És nem szoktak a többiek (fiúk) nézni.

Köszönöm szépen a tanácsokat!:)

2014. jan. 8. 23:14
 5/6 anonim válasza:

Az egyik barátom most kérte meg a barátnője kezét - osztálytársak voltak, már a gimiben jártak.

Egy osztálykirándulás sok mindenre elég... :-)

2014. jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer vedd a bátorságot és írj rá, vagy szimplán menj oda hozzá és kérdezd meg voltam házi vagy vmi ilyesmi. Lehet pont azért nem mer lépni, mert amikor beszelgettetek, ritkán válaszoltál neki neten stb.
2014. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!