Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek inkább milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emese0514 kérdése:

Fiúk! Nektek inkább milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Akik elől deszka hátúl léc vagy inkább azok akiken van mit fogni?

Kg-t is írjatok lécci! :)



2014. aug. 25. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vékony derék, hatalmas fenék!
2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam 100 kg-ig jöhet, csak ápolt és igényes legyen magára.

A lényeg úgy is a kisugárzás.

2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vékony, de nem deszka. Ha küldesz képet megmondom, hogy jó vagy-e.
2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
van mit fogni féle fajta lányok
2014. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

akiken van mit fogni :) akár több plusz is lehet :) de módjával :) ja és ezt csak akkor szeretem ha elfogadja magát...szereti a testét...és nem "dagadt vagyok", "fogyóznom kell" mondatokat mond 5 percenként...a telt lányok mosolyában van valami plusz szerintem...de csak az őszinte mosolyukban...


de számomra a belső fontosabb...találkoztam már olyan vékony lánnyal akinek megnyerő belseje volt és emiatt nagyon vonzónak találtam...szóval az összkép a lényeg, főleg a belső ami nálam mérvadó...én sem vagyok tökéletes és a másiktól sem várom el, hogy az legyen...

2014. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenek:D

2014. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Emese nem dug meg a kutya se :D Inkább a vékony.
2014. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is az a célom drága! Hanem csak véleményeket szeretnék..egyébként azt sem tudod hogy hogy nézek ki...azt sem tudod hogy ki vagyok! Inkább a nevedet mernéd fel vállalni seggarc! ;)
2014. aug. 25. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván kövér vagy különben nem kérdeznél ilyet,nem ismersz akkor meg minek vállaljam fel a nevemet? :D Szóval az már kiderült hogy dagi és buta vagy,mesélj még valamit magadról :D
2014. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számodra ez a vékony? Te tuti túlsúlyos vagy különbem tényleg nem kérdeznéd
2014. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!