Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, neketek milyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, neketek milyen pasi jön be? Inkább a vézna, vagy inkább a kicsit testesebb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a vézna nekem semmiképp.
2014. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a vézna jelzőt használnám, de inkább a vékony fiúk jönnek be. A barátom is vékony, de széles válla van és magas, és gyúr is mellette, szóval arányosan eloszlik rajta az izom, nincs az, hogy eltűnik a gyúrás miatt a nyaka. Nekem nem jön be, ha valaki szét van gyúrva, és közben kis tömzsinek tűnik még akkor is, ha igazából 2 méter magas....
2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sportos,izmos.
2014. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LeftBehind ***** válasza:

Azért itt befigyel a női logika. Két lehetőség van:

a) vézna

b) testesebb


Erre mit választ mindenki?

c) izmos

2014. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Testesebb.
2014. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból egyik sem a típusom, de mindkét kategóriában volt már egy-egy ember, aki bejött.
2014. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a kettő között
2014. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a vékonyak jobban bejönnek. és ha az izmosakat nézzük,akkor is.nem jönnek be a kigyúrt hatalmas izomagyak..
2014. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!