Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénkebb lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkebb lányok hogy viselkednek, ha egy olyan pasi van a közelben, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Rá mer nézni, mer vele szemezni, vagy csak sunyiban, ha nem látja? Mosolyog? Hogy néz rá? Hangosan beszélgetnek és nevetgélnek a barátnőkkel, hogy felkeltse a figyelmet?


Onnan jött ez az egész, hogy már nem tudok kiigazodni a dolgon. Én magamat nem tartom jóképűnek, de sokak szerint az vagyok és eléggé magas(190) és egyedül a szemeimmel vagyok úgy, hogy nagyon szépek, felkeltik a figyelmet. Sok lány meg szokott nézni, de nem tudom eldönteni, hogy most azért, mert tetszek neki, vagy azért, mert meglepődnek a magasságomon vagy a szememen. Ilyenkor általában kitágult pupillával, meglepődött arccal néznek egy kis ideig, majd ha visszanézek gyorsan elkapják a szemüket.


2011. dec. 10. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem olvastalak végig, elnézést.

a válasz:

ELPIRULNAK

2011. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon bejön, akkor hajlamos vagyok zavarba jönni és elkapni a tekintetemet, főleg utcán, buszon szal rövidtávú ismeretségnél. Amúgy pár alaklom után képes vagyok a szemébe nézni, de akkor se túl hosszan, mert egyszerűen zavarba jövök. Volt már, hogy buszon szemeztem egy sráccal, de nem úgy, hogy rámeredtem, hanem oda-oda néztem és néha hagytam, hogy észrevegye, aztán kicsit rámosolyogtam, de az a baj, hogy a pasik nem igen tudnak az ilyesmivel mit kezdeni, pedig nem vagyok ronda, szal nem az a baj, hogy ne tetszenék nekik. javaslom, hogy ha neked is tetszik a lány, akkor mosolyogj rá.
2011. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
előzőt osztom
2011. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De miért így rakták össze az embert?:D Én is pont ezeket tapasztalom, amiket leírtál, de ezeket a jeleket egyszerűen nem tudtam hova rakni. Amúgy tudd, hogy ez a pasiknál is így van! Zavarba jövünk. :)
2011. dec. 10. 23:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van így. Én nem vagyok maradi, az egyenlőség híve vagyok férfiak és nők között, de szerintem a kezdeményezés a pasi dolga, én max megadom az apró kis jeleimet, amiket ezek szerint láttok, csak nem tudtok hova tenni, ami elég elkeserítő, és azután nektek kellene odajönni hozzám. Bevallom túl beszari vagyok hozzá, hogy én menjek oda, pedig már fontolgattam, hogy lassan nekem kellene rámenősebbé válni, különben sose lesz senkim, de nem megy.
2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled, a pasinak kell kezdeményeznie, de félek a visszautasítástól, mert az nagyon megalázó. A másik helyzet meg az, amikor végre elszánnám magam, de éppen odamennek hozzá a barátnői és több ember előtt leégni ugye mégrosszabb. :) Amúgy nemrég csak úgy kiváncsiságból regisztráltam egy társkeresőn nőként és magam is megijedtem, amikor egy nap alatt legalább 20 levelet kaptam a srácoktól, ezek után nem értem, hogy néhány csaj mellett miért nincs pasi.
2011. dec. 10. 23:56
 7/14 A kérdező kommentje:
És nem ajánlanám, hogy kezdeményezz, mert azt a pasik gyakran félreértelmezik.
2011. dec. 11. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elég félénk csaj vagyok, totál zavarba tud hozni az, ha észreveszem, hogy bejövök egy srácnak, nem tudom miért van ez.. Aki nem tetszik, azzal meg lazán dumálok, nevetgélek, de aki tényleg bejön, arra inkább re se nézek, vagy csak futólag és inkább elkapom a tekintetem:)

Amúgy szerintem téged azok miatt nézhetnek meg, amiket írtál..magas vagy és a szemeid is szépek ^^

Ilyenkor mosolyogj vissza rájuk:)

Én is megnéznélek szerintem, ha látnálak az utcán/boltba .. odavagyok a magas szépszemű srácokért:)

20l

Ja és ez tök ciki, hogy húsz éves létemre úgy viselkedek mint egy óvodás:( mármint amit az elején írtam..

2011. dec. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ugyan már, milyen óvodás?:D Akkor én mit szóljak fiú létemre? Bevallom, jól esett, amit írtál, bár én egy picit fiatalabb vagyok tőled(18), többek szerint simán kinézek vagy 23-nak.:D Aranyos lánynak tűnsz, nem pedig ovisnak. :)
2011. dec. 11. 02:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a nyugtatást:)Nekem is jól esett, amit te írtál. Amúgy idősebbnek gondoltalak 1-2 évvel a kérdésed-válaszaid alapján:)
2011. dec. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!