Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak ukrán, orosz nőkkel párkapcsolati és szexuális téren?

Figyelt kérdés

Bla-bla-bla általánosítás, bla-bla-bla individualizmus, bla-bla-bla liberalizmus.


A szovjet-kommunista poénoktól megkímélhettek, ha nincs mellette érdemleges válasz. Mindenki másnak megy a zöld kéz!



2014. aug. 25. 20:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És ezt mire alapozod? :) Tapasztalat?
2014. aug. 25. 21:19
 12/17 anonim ***** válasza:
sok ukránt és oroszt ismerek
2014. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Mivel nő vagyok, nincsen személyes tapasztalatom velük sem párkapcsolati, sem szexuális téren, de alapjáraton óva intelek, hogy orosz vagy ukrán nővel randizz.

Elképesztően manipulatívak, a férfiakat leginkább kihasználni szeretik, és elég nagy részükre igaz sajnos, hogy amint jön valaki, akinek több a pénze mint neked, lecserélnek rá.

Visszaélnek azzal, hogy sokuk tényleg gyönyörű, viszont érdekes, hogy ahogy elkezdenek öregedni, jó részük borzasztóan megcsúnyul. Feltételezem idővel kiül az arcukra a személyiségük.

Nagy Britanniába manapság például majdhogynem lehetetlen vízumot szerezniük a fent említett okok miatt. Mindent megtesznek azért, hogy EU-s vagy amerikai állampolgársághoz jussanak.


No mindegy. A lényeg az, hogy nézz körmére a lányzónak, ne hagy magad félrevezetni, és ha aranyos, jólelkű, vágj bele. Viszont mindenképp figyelj az árulkodó jelekre. Ha elvárja tőled, hogy állandóan te fizess, ha állandóan kérne tőled ezt-azt, most azonnal menekülj!

2014. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és még az erkölcsi részéhez azt hozzátenném, hogy én ugyan csak nagyvárosokban voltam, de olyannal, hogy erkölcsös orosz nő, nem találkoztam. Biztosan van, csak ők észrevétlenek a többi árnyékában.:c
2014. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A lehető legjobb! Egy kozáklányhoz volt szerencsém,meglehetősen aktív volt az ágyban,és romantikus.
2014. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kevesbe valogatosak mint a nyugatiak, talan mert kevesebb naluk a ferfi. Meglepoen gyonyoru lanyokkal van eselye osszejonni az atlagembernek.


Viszont en azt mondom csak akkor kezdj veluk, ha ismered az orosz kulturat, es beszeled a nyelvet, kulonben az elso rozsaszin hetek honapok utan vege lesz.

Es szamold bele azt is, hogy az oroszoknal csaladon belul altalaban nouralom van, szoval igencsak igyekezned kell, hogy ne hagyd a fejedre noni.

2015. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na igen, én kapcsolatba nem voltam még orosz nővel, de az biztos hogy uralkodásmániások, kapcsolaton belül és kívül is egyaránt.

És vékonyságuk ellenére olyan erő van bennük, hogy az átlagos magyar lányok bár formásabbak (teltebbek), mégis gyengébbek náluk.

2015. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!