Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni, azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni, azt a sok hülyeséget, amit a többiek csinálnak, de vajon megéri?

Figyelt kérdés
Oszt. társaim 15 évesen isznak, cigiznek, buliznak, szexelnek, vizipipáznak, és méghozzá páwák is. Én, egy teljesen átlagos kis kocka gyerek voltam, aki nem csinált eddig semmit az életben, csak bújta az értelmetlen semmirevaló játékokat, és nem ért el vele semmit. Eddig semmiről nem szólt az életem csak iskola, kockulás, iskola, kockulás semmi más, ezidáig teljesen moloton volt, az életem. Barátaim azok végképp nincsenek, csak a sok kis páwa gyerek-el szoktam suliba hülyéskedni, de ők nem nevezhetők barátoknak. Elegem van ebből a moloton életből, és változtatni szeretnék, mindennél jobban vágyom most arra, hogy a fent leírt dogokat kipróbáljam, csináljam, és kiélhessem magad. De, vajon megéri, ezt az egész dolgot csinálni? 15/F

2014. aug. 26. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
errol szol ez a par ev. csak esszel kell csinalni, ez a lenyeg. hogy ne egj ki huszoneves korodra :)
2014. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sosem nyúltam ilyen szerekhez, még csak át sem futott az agyamon, pedig én sem vagyok az a bulizós típus. De nem érzem magam semmivel sem kevesebbnek, inkább büszke vagyok arra, hogy ebben az elfajzott Világban a magam ura tudtam maradni. Gondold át.
2014. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ésszel és mértékkel lehet.

Bár a szexet inkább ne. Azzal várj amíg idősebb leszel és viszonzottan szerelmes.

2014. aug. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem az e véleményem,hogy egyszer vagyunk fiatalok,azért ezt kikell élvezni..a Cigit,meg a kábitószereket inkabb került,az káros,de ha annyira akarod,akkor cigit valaszd,de kabitoszert soha!!!!!! Nem jó az a sok kockulás,szerintem,ha már megfordult a fejede,hogy uj eletet akarsz kezdeni..akkor csinald..az élet célokból áll,a célokért harcolnunk kell..szerintem ereggy és bulizz,csajozz..minden jolesz..nemkell tulzásba vinni semmit,csak mértékkel..sok sikert..
2014. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Cigire rászoksz, aztán nem tudod letenni, szóval azt NE.

Vizipipa az jódolog, rajta!

Szesz? Módjával! Egy pohár sörbe még nem halsz bele, de rendszeresen ennél többet ne, alkalmanként meg csak okosan! Ja, és ha esetleg a padló alá szeretnéd inni magad, akkor olyan társaságban, ahol mindenki ezt teszi: nem maradnak emlékek, s senkinek se lesz gáz :D.

Szex? Ráérszmégvele! :)

2014. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5

Vízipipa is káros, csak megsúgom:D

2014. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de legalább nincs rossz szaga/íze, és egy tömés 1 óráig is eltart :D közben meg lehet beszélgetni, sörözni haverokkal, abszolút összetudja hozni az embereket szerintem
2014. aug. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan. Akik most isznak, cigiznek, buliznak, szexelnek, azok benne voltak a sűrűjében eddig is. Tehát edzésben vannak. Míg ha valaki feláll a számítógép mellől, hogy na akkor mostatól élni fogok, hamar a padlón találja magát.

Más részről meg érdemes mindent kipróbálni. Eljön majad az idő, amikor csak az emlékek maradnak, s az emlékek soha nem a jól végzett feladatokról szólnak, hanem a hülyeségekről, amiket elkövettünk.

2014. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért pont ezeket akarod kipróbálni? Miért nem jársz például biciklizni a haverokkal, vagy hegyet mászni. Ilyen társaságot keress, és akkor nem lesz monoton az életed. (nem moloton, ahogy kétszer is leírtad) vagy olvass, az is élvezetes tud lenni. És biztos találnál magadhoz hasonló ilyen társakat is. Akikből később barát is lehetne, mert a bulizós, ivós társaságból nemigen választhatsz barátot.
2014. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!