Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok ismerkedni, kocka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni, kocka lányokkal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 11:11
 1/9 anonim válasza:

Battlefield 1-2-3-4, rush team lobby chat, gyakorikérdések.hu

Kb ennyi jutott eszembe

2014. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szamitogepes jatekokban:D en wowozol pl es itt ismertem meg a barátomat, akivel 4honapja vagyunk egyutt:) 16l
2014. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lolhungary-s facebook csoport.
2014. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha, van itt gyk-n kocka lány, az nyugodtan írhat. :)
2014. aug. 26. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
itt :D
2014. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan magának való típus mint én nem olyan egyszerű fellelni. Szeretem én az MMO-kat is de alapvetően RPG párti vagyok ott nemigen van közösség (a youtube miatt fórumokra se ingen van szükségem).

Igaz én nem is számítok teljesen kockának, akiket ismerek és viszont abszolút azok ők is inkább otthon ülősek. Fórumokon, és egyéb többszereplős online játékokban elérhetők inkább. Volt akit hamarabb elértem ha belogoltam mintha telefonon kerestem volna. Steam-en érdemes talán még nézelődnöd.

2014. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És milyen célból akarsz minket megismerni?:D
2014. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy kocka barátnőt, csak eddig nem találtam sehol. :D
2014. aug. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!