Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány, ha a lány arcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha a lány arcán pattanások vannak?

Figyelt kérdés
Fiúk, titeket ez mennyire zavar? Jobban örültök, ha sminket használ a lány, hogy ne látszódjanak?

2014. aug. 26. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális dolog, szedd le
2014. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok
2014. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

szebbnek szebb a sminkelt arc...de nálam hátrány a smink...még ha nem is látom, csak megtudom akkor is...senki sem tökéletes...nem kell annyira hiúnak lenni, hogy rejtegetni kell ezeket a dolgokat...más ha mondjuk esküvői képek miatt teszi vagy valami alkalomra...de ha csak úgy a mindennapokra az nekem nem jön be...


21F

2014. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy-két pattanásom, jó annyira nem vészes, inkább kissebbek de így is sok fiúnak tetszem, és jól is érzem magam. Dobj fel egy kis CC krémet, alig látszik, mégis szebb arcképet ad :)
2014. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mielőtt összejöttem a barátommal, már akkor is látott képeken, és mondta, hogy ne sminkeljek, mert felesleges, és néhány kis patti normális :)

sokszor kényszert érzek, hogy sminkeljek, de mindig elmondja, hogy az mennyire nem jó, a pattanások meg elmúlnak stb.. szóval őt nem zavarja :)

meg akikkel erről beszéltem, abból az összes pasi azt mondta, hogy utálja az alapozót a csajokon :)

16L

2014. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer tettem fel magamnak alapozót és a barátom egyből kiszúrta,nem tetszett neki,mert ha puszit adott az arcomra érezte hogy olyan ragadósos,igy vette észre hogy van valami az arcomon..

Képzelem milyen rossz lehet ugy egy lánynak puszit adni,undoritó

Ezért inkább nem is használok semmilyen púdert,alapozót,sem korrektort.

2014. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért a férfiak nem látják ennyire a részleteket, nehogy azt hidd. :)


Szerintem a megfelelő alapozó és korrektor megtalálása világokat menthet meg. Sehová sem megyek alapozó és korrektor nélkül és nem látszik az arcomon, csak az, hogy "tiszta". Ha a megfelelő árnyalatot, tónust és alapanyagokat választasz, nyert ügyed van.:)

2014. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!