Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki vagy inkább hagyjam? 19/L

Figyelt kérdés
van egy srác akit Siófokon ismertem meg és sajnos beleszerettem.. csókolóztunk, de nem volt nyomulós, úgy éreztem nem csak lefeküdni akar velem.. azóta beszéltünk, elkérte a számom. azt mondta jó volt velem és hiányzom.. A melója miatt nem tudunk most találkozni de jövő hét szerdán elmegyünk vacsorázni.. Az a baj hogy félek hogy addig elfelejt és kihül az egész dolog köztünk..még midig reménykedem hogy érez valamit irántam.. tudom hogy hülye voltam hogy megszerettem..
2014. aug. 26. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura hogy ismerkednek az emberek, mint a kutyak szaggolgatjak egymas segget nem erdekli oket mikor es hol.
2014. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős a srác, mien a stílusa?
2014. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bejöttél neki biztosan nem fog elfelejteni.
2014. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írjál neki! Egy fiúnak nagyon nagy dolog, ha nem neki kell ráírnia egy lánynak. Jól fog esni neki, ezt azt fogja neki jelenteni, hogy érdekelsz utána és bejön.
2014. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!